Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3-4 napja megnőtt az étvágyam. A menzeszem hónapok ota napra pontosan jon,most ket napja kesik. Napok ota szuro fajdalmat erzek a jobb petefeszkemnel. Enyhén gorcsolok is. Tegnap ota átlátszó folyasom volt többször is. A fájdalom ellenere lehetek terhes ?

2020. okt. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltél védekezés nélkül akkor lehetsz.
2020. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Petefészek nem szúr terhesség alatt. Az étvágy csak a későbbiekben jelenik meg a terhesség során. Amit érzel, az pms, a folyásra meg nem lehet adni.

Tesztet csinálj.

2020. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Annyi lenne még a kérdésem hogy nektek/önöknek, vagy a környezetében valakinek,

volt e olyan tapasztalata , hogy ugyan ugy görcsölt mint mikor megjön megis terhes volt ?

2020. okt. 12. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen.

Hány éves vagy? Hogyan védekeztetek? Holnap reggel csinálj tesztet.

2020. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Ugyanúgy fájt a hasam amikor terhes lettem, mint minden menzesz előtt. Az első tünet a kimaradt vérzés. Előtte minden amit érzel csak premenstruációs tünetnek mondható.

Tesztet csinálj, ennyi késésnél már igazat kell hogy mutasson :)

2020. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Nem akartunk görcsösen babát,de ugy vagyunk vele hogy ha megis összejön jo helyre fog szuletni :) Ket alkalom volt mikor bennem ment el a párom,es tobb ugy hogy megszakitassal. Volt alkalmam talalkozni egy "igazan kedves" orvossal aki szinte meg sem vizsgált es azt mondta hogy nem lehet majd gyermekem. Ezt követően mentem el tavaly maganorvoshoz aki viszont azt mondta hogy nincs semmi baj velem, nem is ertette mi miatt mondott ilyet az elozo orvos. Kicsit feltem hogy mi van ha az elso orvos mondott igazat. De tesztelek a napokban es kiderul😊
2020. okt. 12. 13:14
 7/7 anonim válasza:
Na,terhes vagy?
2020. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!