Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbeeses?

Lehetséges a teherbeeses?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete történt. Szeretkeztunk, először óvszer nelkul, sajnos először egyikunk se gondolt ra, de aktus kozben felkerult vegul. Tudom, hogy kevés az esély ra, de azt is tudom, hogy elovaladektol is teherbe lehet esni. Pont ovulacio elott 1-2 nappal történt a dolog, és mostanában elkezdtem erezni, hogy szurkál az alhasam (ezt azért írom le, mert anno voltam terhes, és ugyanez volt, nem telt el a 2 het pontosan de már furán ereztem magam, és szurt a hasam, meg hanyingerem volt, és végül pozitiv lett a teszt). Meg nem tudok tesztelni, majd ha esetleg késik a menzeszem akkor majd tesztelek, csak erdekel, hogy valaki van/volt-e hasonló helyzetben, és mi tortent. Felni nem igazan felek, mert mindenkeppen megtartanam, csak na, hosszúak a napok.

2020. okt. 12. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, kicsi a valószínűsége, de nem kizárt.
2020. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt sose értettem. Valahányszor pénisz került a hüvelyembe, rögtön zsigerből a védekezésre állt be az agyam. Sosem jutottam el arra a szintre, hogy ne jutna eszembe a szenvedély hevében a vészharang.

Magyarázd meg légyszi, nem értem hogyan lehet ilyesmit elfelejteni :D

2020. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!