Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Joreggelt lányok!

Ma van a 8ik napja hogy késik a mensim hanyingerem vAn! Hány ingere lesz a cigitol!

Fent van a gyomor savam. Nagyon...

Állandóan ennek. De viszont tegnap reggel negatív teszteltem. Itt lent ilyen furcsa érzést erzek! Nyomást. Olykor szúrást! De van hogy csak bal oldalon!

Szerintetek terhes lehetek? Vagy ? Mi lehet ez ami van


2020. okt. 13. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez alapján nem vagy terhes. Ha terhesség generálná a tüneteidet, akkor rég pozitív lenne a teszted. Nincs HCG hormonod, ami ezeket a tüneteket kiváltja.
2020. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Tesztelj később.


Egyébként utálom ezeket a kérdéseket

2020. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hányingered lesz a cigitől? Miközben lehet, hogy terhes vagy? Remélem, nem lesz gyereked, ha dohányzol terhesség alatt.
2020. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Dugtál gumi nélkül? Ha igen, akkor lehet!
2020. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3mas válaszoló!

Eloszor is igen dohányzom! Napi max 5szal cigarettát! Ami azota hogy hányok a cigitol magyarán, mar csak 1-2max napi! Es nyilván ha meg tudom higy terhes vagyok ez a napi 1-2 az le csökken 0ra... De eloszor ha ezt talan meg kérdezned bölcsebb lennel.

Te draga, 4eske nem tudom hogy nálad ez e a szokás hogy így írsz. De nagyon alpári vagy! Igen kepzeld 5eve egyutt vagyunk ebből 3,5eve nem védekezzünk. Csak időbe kiveszi! Mert ugy vagyunk vele ha akar jöjjön. Ha nem nem.

Nem is ertem!

2020. okt. 13. 09:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen,ha megjön. Hányinger,gyomorsav stb. Ennyi késés után azért már pozitív szokott lenni a teszt
2020. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha időben kiveszi, abból kis eséllyel lesz baba. Nálunk 12 éven at ment úgy, 4 tervezett es azonnal fogant gyermekünk van (éles menetekből). Ha babát szeretnétek, ne szakitsa meg :)
2020. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak felmerülne hogy terhes vagyok akkor is sok lenne napi akár egy cigaretta is. Hiába mentegeted magad , a kisbabanak gáz a cigi. Nem vagyok szuper egészséges anyuka , ettem gyors kaját terhesen ittam néha kólát is gyakorlatilag azt ettem ami jól esett. De nem tudom elfogadni hogy valaki ennyire gyenge legyen , hogy ne rakja le azonnal ha csak felmerülne a baba.
2020. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Húúú...ezek a ha meg tudom hogy terhes vagyok azonnal leteszem a cigit piát drogot dumák istenem.....
2020. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Drága négyeseke vagyok, az alpári!

Tudod, nem csak az ejukaláció során juthatnak be ivarsejtek!

Ha nem védekeztetek (a megszakítás pedig a leghatástalanabbakk közt van, nézz utánna!!!), akkor lehet, hogy igen!

2020. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!