Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond, lehet, hogy...

Mi lehet a gond, lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Júniusban volt egy spontán vetélésem, és csak akkor tudtam meg, hogy terhes voltam, mivel van róla papírom, hogy nem lehet gyerekem.

Azóta ugyan védekezünk, de már 2 hete nem jött meg, és a doki csak februárra tudott időpontot adni.


Esetleg nem tudtok olyan dokit aki a jelenlegi helyzetben is fogad pácienseket?



2020. okt. 15. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesztelsz?
2020. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A terhességi tesztek a hormonális elváltozosákot mutatják ki, és sajnos már igen régóta küzdök hormonproblámákkal, azért is mondták korábban, hogy nem lehet gyermekem.

Így a teszt nálam mindenképpen pozitív lenne.

2020. okt. 15. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező - a teszt a HcG hormon jelenlétét mutatja ki.

Terhességen kívül egy esetet szoktak mondani, amikor daganat van a méhben, petefészekben, az is termeli ezt. Bármilyen más hormonális elváltozás nem kellene hogy befolyásolja a terhességi tesztet.

Egyébként meg a foglaljorvost.hu-n kinézel egy nőgyógyászt aki tud a következő hetekben rendelni, és elmész hozzá magánban, ennyi a titok.

2020. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ekkora marhaságot se olvastam még.. 🤦‍♀️

Attól mert hormon problémáid vannak,a teszt csak akkor lesz pozitív ha terhes vagy.

Másrészt annyi nő hallotta már, hogy nem lehet természetes úton gyermeke és még is lett.


Pcos+ir vagyok. 3.babánkat várjuk spontán. Ennyit erről.

2020. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is azt mondták, hogy ennyi volt, nem lehet gyerekem. Felfázással kezeltek, mert, hogy ez az. Aha, nem az volt. Napi 14 gyógyszer lett a vége. Utána mondta a doki, hogy ne is reménykedjek. Utána úgy szexeltünk a férjemmel ahogy jól esett. Egy év múlva baba lett belőle. 3 terhességnél tartok ikrekkel. És nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyet állapítottak meg, és utána gyerek lett belőle.

Szerintem menj el egy dokihoz. Ha mást mond mind az előző, az már elgondolkodtató lehet.

2020. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg megvan a méhed és vannak petefészkeid, addig nincs olyan, hogy nem lehet gyereked. Ezt felejtsd el. Lehetetlen nincs, és lombikkal is lehet próbálkozni. (Persze nem tudhatjuk mire mondták, hogy nem lehet gyereked, de amíg a szerveid megvannak egyáltalán nem lehetetlen)


Hormon gondok mellett is mutatja a hcg teszt a terhességet.

De egy magán vérvétel meg 100% kb két héten belül lehet kapni időpontot kemény 3000 forint (még a digitális clearblue teszt is drágább)


Konzultálj másik dokival, sok doki van, van sztk is. Lehet nehezebb most eljutni a dokikhoz, de azért tuti találnál olyat akihez nem hónapokat kell várni.


Kitartás és csak pozitívan!

2020. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Off: "Azóta ugyan védekezünk". Ebből, hogy olvastátok ki, hogy a kérdező gyereket akar?

On: Kérdező! Az álpozitív teszt nagyon ritka, ahogy az is, hogy nem mutatja ki a létező terhességet, de a "hormonprobléma" alapvetően egyikre se ok. Első körben vegyél egy tesztet és az eredmény függvényében lépj tovább. De ha nem bízol benne, magánorvos tuti, hogy megvizsgál a mostani helyzetben is. Ja, a HCG vérvétel is jó ötlet, az még azoknak a ritka kivételeknek is kimutatja a terhességet,akinek a teszt nem.

2020. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!