Így terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A párommal próbálkozunk a babával, most van “termékeny” napom. Jövő hét elején lesz peteérésem. Direkt így időzítettük az együttléteket. Tanácsokat szeretnék, hogy hogyan és mikor legyen az együttlét hogy “biztos” legyen a siker.. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy mivel már nekem van egy kisfiam így tágabb vagyok egy picit (nem tudom, hogy a szülés befolyásolja e ezt), és amikor szexelünk és elmegy bennem a nagy része kifolyik, és nem fehér színű hanem átlátszó (a spermium).. Normális, ha kifolyik? A színe nem befolyásolja a végeredményt?

Bocsánatot kérek előre is, ha buta kérdéseknek hangzik, de az első gyermekem nem volt tervezett így nem foglalkoztam ilyen kérdésekkel. Most viszont foglalkoztat mert már szeretnénk újra babázni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Akció után maradj az ágyban és tegyél egy párnát a feneked alá, hogy megemelje a csípőd. Vagy akció után háton fekve emeld fel a lábad és támaszd a falnak.

Amúgy az normális, ha valamennyi kifolyik. A színét passzolom.

2020. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Termékeny napokon 2 naponta érdemes együtt lenni. A milyen pózban igazából nem számít...ha téged megnyugtat akkor aktus után maradj fekve kb 5-10 percig. Tegyél 1-2 párnát a feneked alá, hogy minél több sperma bent maradjon...de igazából az ejakuláció pillanatában olyan erővel lövell ki a sperma, hogy a nagy része annak útjára tud indulni. A felesleg kifolyik így is...úgy is.
2020. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha már akkor átlátszó, az nem tűnik jónak. Az egészséges sperma 30 perc alatt válik átlátszóvá.
2020. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges párnázgatni. Az első löket spermát ha fejenállsz is felszívja a méhszáj :)
2020. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából amíg nem próbálkoztunk addig kivette mindig mielőtt elment, és akkor fehér színű volt. Most pedig átlátszó színű mikor elmegy bennem.
2020. okt. 18. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Kb mindent leírtak, ami eszembe jutott, de annyit tennék hozzá (ez a sokadik alkalom, hogy rosszul írja valaki, és már eléggé zavar) hogy a SPERMA folyik ki (egy része), amiben a hímivarsejtek, a SPERMIUMOK vannak. A spermiumokat nem látod, csak mikroszkóp alatt.
2020. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta legyetek együtt, a sperma színe mindegy. Természetes, hogy kifolyik, hiszen hat rá a gravitáció, illetve nem szívja be a méhed, a hüvely nyálkahártyája; annyi, amennyi a megtermékenyüléshez kell feljut a petevezetékbe.
2020. okt. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na sikerűt valami? :))))
2021. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen!! 20 hetes terhes vagyok jelenleg! :)

Újabb kisfiúnk lesz :)

2021. febr. 25. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!