Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt vérvételem . A hormonokat...

Volt vérvételem . A hormonokat nezzünk most a cikluson 4.napján . Várjuk az eredményeket,most vagyok a ciklusom közepénél .ugx olvasom mindenhol hogy kellne lennie másik vérvételnek is ,de a dokim nem hivott miert?

Figyelt kérdés
Elég mufurc az alak pedig fizetett doki ... és nem akarom zaklatni ... hogy megkérdezzem .vajon nekem miert nem kéri a második vérvételt?
2020. okt. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
21.napon kell még egy vérvétel, ha nem tetszik a doki vagy nrm bízol benne válts minél előbb. Nem tudom miért nem hívott vissza.
2020. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a dokihoz, mert mondjuk nagyon jó orvos, annak ellenére, hogy mufurc, akkor szerintem hívd fel őt vagy az aaszisztensét. Mondd el, hogy xy vagy és a következő hormonvizsgálat után érdeklődnél. Aztán majd elmagyarázzák, kell-e vagy sem.
2020. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is csak ciklus elején küldött az orvos. Egyéb okok miatt az eredménnyel már másik orvoshoz mentem, meg endokrinológusnál is voltam, egyik sem mondta, hogy kellene még egy. Illetve annyit, hogy ha gondolom, mehetek a huszonpáradik napon progeszteront nézetni. De persze az is lehet, hogy azért, mert minden eredményem rendben volt, nem tudom.

De hogy lehet az, hogy a 4. napi eredményt ciklus közepén még mindig várod? 1-2 nap alatt megvannak ezek, legutóbb még aznap este fent volt az eredményem eeszt-n.

2020. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. szerdán ránéz azt mondt a akkor lesz bent ... háttt hogy miért várom ?? Nem tudom... biztos keresek másik dokit ... mert nem ezért fizetem . .. csak za a hond hogy itt a közelben nem nagyon van más aki jó. Berettyóujfalu kórházról beszélek. Egyedül ez a doki aki jó szaktudásilag de ugy érzem jobbam is foglalkozhatna velünk. Nem tájékoztatat semmiről .
2020. okt. 20. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha Cheregi Brigitta még ott van, őt ajánlom, nagyon nagyon kedves. Hajdu Krisztián is normális. Az öreg doki személyében sejtem kire gondolsz, őt hagyd ott bátran.
2020. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. A "várod"-at úgy értettem, hogy orvostól függetlenül a vérvételed eredményét meg kellett volna kapnod néhány nap után, nem készült még el? Vagy az megvan, csak nem voltál még konzultálni?
2020. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elkészült . De nem kapom meg. Mert azt mondják majd dr tájékoztat mindneről beszéljek veel.időpontot . Na de holnap már fogom tudni mi is a helyzet .
2020. okt. 20. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, az eeszt.gov.hu oldalon meg tudod nézni a leleteidet, tudsz emailértesítőt is beállítani, hogy tudd, ha tettek fel újat. Most már mindegy, de a következő alkalmakra hasznos lehet.
2020. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen csináltatok ügyfélkaput mindneképp.
2020. okt. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!