Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég hosszú lesz,bocsi.Május...

Elég hosszú lesz,bocsi.Május 24.-én volt az utolsó menstruációm(10.-e helyett),azóta semmi.Múlthét hétfőn voltam dokinál,vastagabb méhnyálkahártya,gömbölyübb méh.Ma megint voltam,mivel mondta hogy vissza kell mennem,másik orvos volt ma.?

Figyelt kérdés
Hasi UH-t csinált ma,múlthéten hüvelyi volt.De ma se láttak semmit.Annyi,hogy megvékonyodott méhny. .Elküldött vérvételre,HCG szintem 77.Azt mondta 1 hét múlva megint menjek vissza.Szerintetek lehet belőle baba? Vagy mi lehet?

2020. júl. 2. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elvékonyodott nyh. nem igazán jelent terhességet. Valószínűleg elkezdett leválni és hamarosan meg fog jönni. A HCG is nagyon kevés egy 5-6 hetes terhességhez.
2020. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem jelent jót az elvékonyodás. És tényleg alacsony a hcg. Inkább azt mondanám, elindult valami, de mégse marad. Én a helyedben elmennék még egy hcg-t nézetni magánba. aznapi eredmény. Ha később fogant, akkor meg nagyon az elején vagy, elszórt ugyan a hcg szint a terhességeknél, de nekem pl nem várt napján 127 volt.


Sajnálom, bíztatnálak, de az egy hét alatt vékonyabb nyálkahártya nem jó.


Kitartás.

2020. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!