Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen nyákot tapasztaltatok...

Milyen nyákot tapasztaltatok teherbesesnel, a kimaradt mensi körül?(Aki figyelte:)

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont olyat, mint amikor nem volt baba.
2020. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyatosan sok fehér folyásom volt. De annyi, hogy munkahelyen 3x cseréltem tisztasági betétet. Ez volt talán az első furcsaság, de nem foglalkoztam vele, mert mensi napján negatív lett a teszt.

Rá 4 napra lett két csíkos. Most 19 hetes vagyok, még mindig megvan a folyás de nem olyan durva

2020. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fura volt, egyik nap száraz voltam mint a sivatag másik nap meg krémes folyásom volt. ez váltakozott kb 6. hétig. Utána végig kicsit vízes folyásom volt kellett is a tisztasági.


Mensi előtt vízes szokott nekem lenni.

2020. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint amikor nem voltam terhes. Később, félidő környékén nőtt meg a mennyisége, méghozzá annyira, hogy többször azt hittem a magzatvíz szivárog...
2020. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi ilyen terén. Később viszont nagyon bő folyasom lett és végig elkísért.
2020. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10dpotol olyan volt mint ovukor. Szinte totál tojásfehérjés.
2020. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!