Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hasonló tünetei voltak,...

Akinek hasonló tünetei voltak, mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt bárki ezzel kezdené: holnap délután munka után veszek terhességi tesztet!

Az utolsó menstruációm első napja szeptember 4. Sajnos rendszertelen, de utoljára naptár szerint pontosan jött meg. A párommal szeptember 11, 17, és 28-án voltunk együtt. Ma van a 8. napja, hogy késik, és a mai napon délelőtt elmentem mosdóba, és a wc papíron rózsaszín vért láttam, gondoltam na, ebben a hónapban is megjött. Raktam is be tampont, majd miután hazaértem munkából (kb 2 fele), elmentem mosdóba megnézni mi a helyzet, mert se görcs, se semmi, fura volt. Csak néha szúrkál a hasam. Megnéztem, és épphogy itt-ott néhány foltban volt rózsaszín véres a tampon. Mondom oké, biztos majd felerősödik. Fél 3 fele tettem be betétet, most este háromnegyed 9 van, és a betét hófehér, a wc papíron viszont ugyanúgy megtalálható a rózsaszín vér.

Járt már valaki hasonlóképpen? Ha igen, annak mi volt az eredménye?

Válaszokat és véleményeket előre is köszönöm! A teszt eredményét majd megírom.



2020. okt. 12. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Lehet terhes vagy es progreszteront kene kapnod. Tesztelj ha pozitiv akkor irany a doki.
2020. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont így voltam. 6 napig tartott a késes meg a vérezgetés, aztán megjött. Nem voltam terhes,csak valami hormonális gond lehetett.
2020. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Később estére picit sikerült megindulnia nagyon nagyon minimális mennyiségben, de ez reggelre egyenlőre eltűnt.
2020. okt. 13. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Menstruálsz ez a hónap most ilyen. Nem vagy terhes.
2020. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem minden ugyanolyan volt mint a mensis honapban. 12 dpon elkezdtem barnazni, es nagyon minimalisan veres volt a wcpapir is. Gondoltam, h na hamarabb jon meg. Semmi gorcs, semmi barnazas nem volt az utana levo napokban. Tesztem termeszetesen negativ volt a 11. 12. 13.dpon is. Majd kesett ket napja, amikor gyanus lett, h en ilyenkor mar nagyon gorcsolok, es most semmi. 15.dpon delutan teszteltem pozit. Azota 6 hetes vagyok. Nincs verzes, barnazas, gorcs sem.
2020. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmeny babaugyben?
2020. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!