Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal össze feküdtünk...

Luna113 kérdése:

A barátommal össze feküdtünk mikor megjott és kiszakadt a gumi. Mennyi az esélye higy terhes leszek ha akkor volt még 14 nap a peteeresemig?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

3 hát mondjuk ez sokmindent megmagyaráz a magyar eü állapotáról.

Amúgy en 33%-ot olvastam peteereskor, nem 25-öt, de ez részletkérdés.

Arra, hogy akkor ess teherbe, amikor menstrualsz eszméletlen pici esélyed van. Ha sikerülne az az embrió keményebb lenne, mint chuck norris.

2020. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

Pedig már több embernek sikerült.

Jó, akkor is igen kicsi az esély.

Ha megszületik, nevezd el Kis Esélynek.

2020. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem tök mindegy mennyi?


Van esèly..

Nekem 8. Napon van ovulációm

Mindig


Átlag 3 napot élnek a spermiumok

Szóval 4-5. Nap szakad az óvszer.. akkor már vérzés is alig van, nekem 5. Nap du nincs is.

A spermium ugye nem a méhben ahol a méhnyálkahártya válik le, hanem a petevezetèkben találkozik a petével..

Onnan vándorol le.. kb 7-9 nap, mikor beágyazódik, a màr szép vastag, ép nyálkahártyába.


...

2020. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Aznap jött meg mikor ez történt. És nekem fontos mert nem nagyon szeretnék még terhes lenni mert épp tanulok kozmetikusnak OKJ. És olyan appot használok amivel pontosan tudom mikor van peteeresem.
2020. okt. 20. 22:04
 15/16 A kérdező kommentje:
Reggel megjott és aznap délután történt a dolog. Az ovulációm valóban nem tudom mikor van. Elmentem esemény utáni ért de a doki nem írt fel. Mert hogy túl későn van a peteeresem ahoz higy teherbe essék de engem nem igazán nyugatatot meg ezért kérdezem itt.
2020. okt. 20. 22:12
 16/16 anonim válasza:
0%
Pfuj mensikor szexel,és azt se tudja mi az ovuláció
2020. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!