Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász napra pontosan...

A nőgyógyász napra pontosan meg tudja mondani mikor fogant a baba?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, és nagyon izgulok. Igazàból véletlen jön de nagyon örülünk neki. Viszont nem tudom az utolsó menstruálcióm dátumát...

2020. okt. 20. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Napra pontosan nem, de nagyjából megmondja hány hetesnek felel meg.
2020. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan jöhet véletlenül, ha többször szexeltetek védekezés nélkül?
2020. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pharmatexet használtam de lehet előbb “történt” a dolog mint a hatóidő...
2020. okt. 20. 17:12
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudná már napra pontosan megmondani. Édes istenem. Csak egy ember , aki orvos nem egy időutazó. Olyan orvosi műszerek sincsenek, ami vonalkóddal leolvassa, ez a gyerek 2020.09.20, este 8:24:19-kor fogant. Nem hiszem el egyes emberek mikben vannak itt.
2020. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki nem tudja megmondani. Annyit fog tudni megmondani, hogy hány hetesnek felel meg. Azt, hogy mikor fogant lehetetlen megmondani. Együttlét után 5 napon belül valamikor.. csak a lombikosok tudják ezt. Felesleges ezen agyalni :D
2020. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
B+ hirtelen Palmatex -nek olvastam, már akartam kérdezni, hogy "oda ragasztottad?" :-D
2020. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet nem tudni az utolsó menstruáció napját? Ha nem is jegyzed le (kellene, független attól hogy tervezel-e gyereke), legalább hozzávetőlegesen tudnod kellene...
2020. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatos, ezen most jót nevettem, köszi! 👍🏻


Kérdező: a nőgyógyász is kérdezni fogja, hogy mikor volt az utolsó menstruációd. Nem rémlik, hogy akkortájt mi volt? Egy pár napos kb menstruáció is jobb, mint a "nem tudom".

2020. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja tudni megmondani, max azt, hogy hány hetesnek felel meg. De kb minden terhességi vizsgálaton meg fogják kérdezni az utolsó menstruációd első napját, mert általában onnan számítják a terhességet.

Próbálj kb visszaemlékezni, kb mikor jött meg, hétköznap vagy hétvége volt, egy kb dátummal is többre mész, mint a nem tudommal. (természetesen úgy, hogy azt mondod a dokinak, hogy kb akkor...)

2020. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első dolog volt, amit anyukám megtanított, mikor először menstruáltam, h.mindig vezessem a naptárban.

Tényleg ez lesz az egyik első kérdés mindenhol, szóval találj egy kb.dátumot szerintem, mert ferde szemmel fognak rád nézni.

2020. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!