Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki van aki szintén jövő...

Valaki van aki szintén jövő hétre nem várja?

Figyelt kérdés

Ma a 7. DPO. Jövő hét hétfőre nem várom.

Jó lenne ha nem egyedül várnám annyira a tesztelést. 😁



2020. okt. 21. 00:29
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Várom majd a fejleményeket csajok! 🤞🏽

Jó érzésem van, de nem merem beleélni magam.

2020. okt. 22. 21:55
 22/47 anonim ***** válasza:
Ajj. Nekem is tök jó érzéseim voltak ezzel a ciklussal, de éjszaka teljesen váratlanul egy nappal korábban megjött, mint kellett volna. :(
2020. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Uh sajnalom:( de csak par hetet kell varni es ujra lehet probalni:)!

Hat kivancsi vagyok innen hanyunknak sikerul:)

2020. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Hétfőre nem várom ma reggel ellőttem egx 10-es tedztet olyan negatív, hogy csak na 😔😔😔😔 enyhén érzem a hasam alját, meg néha beleszúr vagy nyilal s mellembe. Szerintem pms...elkeseredtem reggel. Úgy érzem meg fog jönni...

3-as

2020. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Csütörtök körülre nem várom. De nem percre pontos a ciklusom.

Ismerősen feszül a hasam ( van már 2 gyerekem). 🙂

Vettem Fascelle 10-es tesztet. Lehelet halvány pozitív ma reggel. Én nagyon reménykedek. Hétfőn vagy kedden újra tesztelek 🙂

Tudom, ez nagyon korai. De előző hónapban úgy jártam, hogy volt 2 halvány pozitív tesztem, majd egy hetes késéssel megjött... Így most alig bírok magammal.

Tudom, hogy nem kellene még egyáltalán tesztelni, és várnom kellene. De most ez kicsi reményt adott és nem bízom el magam.

2020. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Ma reggel halvány pozitívval indítottam a napot. Remélem, hogy ez erősödik 😍🤞🏽🤞🏽
2020. okt. 24. 14:25
 27/47 anonim ***** válasza:

Jajj de jó halkan gratulálok🥰

3-as

2020. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Dejo, drukkolok:))!
2020. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Ki hogy all? Vannak fejlemenyek? En enyhen el kezdtem gorcsolni, vhogy a petefeszkeimnel erzem. Szoval szerintem nekem is meg fog jonni😔 de ezen kivul semmi tunetem nincs meg, semmi pms

20as valaszolo

2020. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
En pentekre nemvarom, de nekem kb 2 napja csak a melleim egyre erzekenyebbek. Semmi mas tunetem nincs .
2020. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!