Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! 5 tüszőm ért meg...

Clostysok! 5 tüszőm ért meg ebből 3 ami az orvos szerint szép méretű. Mekkora esély van ilyenkor ikrekre?

Figyelt kérdés
Kinek lett iker baba több tüszőből? Mekkorák voltak a tüszők? Mekkora az esély rá, úgy ha egyébként egyikünk családjában sincsen iker? Tüszők méretei a ciklus 9. napján: 14mm, 12mm, 9mm, 12mm, 9mm ezt az ötöt látta.Ikres anyukák kinek, mi volt? Azokra is kíváncsi vagyok akik nem szedték ezt gyógyszert.

2020. okt. 21. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta?
2021. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem sajnos azóta sem sikerült :/ rengeteg vizsgálat történt a párom és az én részemről is melyben mindent rendben találtak mindkettőnk részéről. Egy műtét is volt (átjárhatósági, méhtükrözés). Most megint várunk. Ha nem sikerül természetes úton újabb 3 hónap után akkor következik az inszemináció... :(

2021. szept. 20. 19:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom;( kitartást nektek
2021. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azóta megint eltelt jó pár hónap sikertelenül, viszont most zajlik az első stimulációs hónapom. (Inszemináció) holnap megyek a 14 napi UH-ra remélem jobb lesz mint a 9. Napi. :D
2022. febr. 1. 09:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi covidosak lettünk ezért nem folytattam a clostyt viszont következő hónapban sikerült a baba. Q10et szedtem. Próbáld meg. Férjem is szedte! Szurkolok
2022. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen utána járok. Gratulálok! A tegnapi napon volt az inszemináció, ez után is javasolt a Q10?
2022. febr. 5. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!