Ki lehet az apa?

Figyelt kérdés
Kérem ne dobjatok rám követ! Jelenlegi párommal 5 éve vagyunk együtt... előző kapcsolatomból van egy kislányom. A párommal mostanában nem igazán jó a viszonyunk... és egy alkalommal ismétlem egyetlen egy alkalommal megcsaltam a volt párommal... most pedig terhes vagyok. Ha a 13-14 napot számolom a peteérésnek akkor pont azon a napon volt... az orvos vajon meg tudja mondani mikor fogant? Nagyon szégyenlem magam... egyszerűen összeomlottam, nem tudom kivel ezt megbeszélni.

2020. okt. 21. 21:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Huh...Ha peteérés előtti 4 napban nem voltál együtt a pároddal is, akkor tuti, hogy a volt párod az apa.
2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Hát jó eséllyel most már 2 gyereked van az előző kapcsolatodból. Ha egyet elfogadott a mostani párod, biztos elfogad még egyet. :-)
2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Hát nagy az esély rá, hogy a volt párod az apa. Az orvos se tudja szerintem megmondani pontosan, de szerintem ha majdnem "egyszerre" voltál mindkettővel akkor az isten se fogja tudni megmondani. Max ha megszületik egy apasági tutira megmondja
2020. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Voltam vele peteérés előtt. Ezért is érdekelne , hogy vajon az uh mennyire pontos... 8 éves a kislányom azóta gondolom sokat fejlődött a tudomány.
2020. okt. 21. 21:28
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg van olyan teszt ami digitális és írja hogy pontosan hány hetes vagy talán napos vagy? Nem vagyok benne biztos, de esetleg az segithet. Abból gondolom hogy nekem unokatesom monda hogy van ilyen ő ezzel csinálta és mutatta is higy hány hetes.
2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen van. Vettem. 4-5 hetes terhes vagyok. Nem lettem okosabb tőle
2020. okt. 21. 21:34
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Akkor max a doki
2020. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak... nagyon félek
2020. okt. 21. 21:39
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén mond meg a párodnak, joga van tudni. Én a helyében lecserélnélek, de szerencsédre ő nem én vagyok.
2020. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Mond meg neki. 5 év után az a minimum, vagyis az lett volna a minimum, hogy nem csalod meg, de ha már így van akkor az a minimum hogy őszinte leszel legalább most. A következmények meg... Sok jóra szerintem ne számíts, de viselni kell a tetteink következményeit
2020. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!