Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek orvoshoz vagy csak én...

Menjek orvoshoz vagy csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés
Június elején tettem le a tabit majdnem 5év után, /Iris(mitte)/és júliusban megjött, és szinte napra pontosan most is magától...normális hogy még nem jött össze a baba, vagy kezdjek aggódni???Tény az is hogy a párom 3napot nincs itthon a héten a munkája miatt, tehát nem mindíg tudunk együtt lenni...mit gondoltok türelmetlen vagyok, vagy esetleg valami gond van?
2010. aug. 9. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Hülye vagy Te, nem türelmetlen... Először nézz utána a női test és a teherbeesés működésének és akkor majd nem fogsz ilyen buta kérdéseket feltenni.
2010. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

türelmetlen vagy :)

nem mindenkinek jön össze az első hónapban. nem tudom hány éves vagy, ha fiatal vagy ráérsz akkor menni dokihoz, ha 1 év után sem sikerül.

nekünk a 4. hónapban sikerült pedig egészségesek vagyunk.

2010. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

elképzelhető hogy pont nem kapjátok el a megfelelő alkalmat.

biztosan nagyon szeretnél már babát de kis ideig még légy türelmes.

ha gondolod elmehetsz a dokihoz bizonyosan fog segiteni abban hogy tanácsot ad hogyan figyeld a tested hogy vedd észre mikor a legjobb összebújni ... de nem ajánlom. a tervezett szex megöli a spontaneitást.

várj még egy két hónapot és biztosan bekopogtat a kisbaba...


jóértelemben vagy türelmetlen de nem gondolnám hogy baj van a hormonjaidnak helyre kell állniuk hogy teherbe eshess biztos van akinek azonnal is sikerül több év tabletta szedés után de nem minden ember egyforma.


türelem.

2010. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkább türelmetlen!!Nekem a gyógyszer abbahagyása után 1év múlva jött a baba!!Nem mindenkinek jön össze egyből!!:)
2010. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
/// van egy "mufurcunk" ... hogy finoman mondjam. ///
2010. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszolónak annyit mondanék hogy, köszönöm ismerem a nöi testet, és hülye kérdésre nem kell válaszolni de legalábbis nem ilyen módon!


A többieknek köszönöm a választ!

Igen türelmetlen vagyok mert, már több mint 6éve együtt vagyunk és úgy érezzük hogy, most van itt az ideje hogy, babát vállaljunk...amúgy 26vagyok a párom meg 32.

2010. aug. 9. 08:54
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Ha úgy érzed hogy nagyon nem birsz magaddal és nem jön a baba akkor fél év próbálkozás után menj el kivizsgálásra csak mondd el hogy már egy éve próbálkoztok..


De inkább ne legyen rá szükség....

2010. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amúgy minél többet izgulsz rajta annál jobban nem fog sikerülni. kívánom, hogy ne így legyen, és nem olyan akartam lenni mint az első válaszoló, csak tanácsolni szeretném, hogy lazítsatok és ne ez járjon állandóan a fejedben.


a legjobb korban vagytok, minden rendben lesz.

2010. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve abbahagytam a tablettát és most rendeződik csak a vérzésem. 1 éve próbálkozunk, úgyhogy én már türelmetlen lehetek, neked meg csak azt javaslom, hogy nyugi.
2010. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a bíztatást is!

Tudjátok talán azért is pánikoltam be mert, ismerösi körben mind olyan nökkel vagyok körülvéve akik letették a tabit és legkésöbb két hónap múlva már terhesek voltak...és kicsit hüjén érzem magam ez miatt...

A vérzés hál Isten abszolút rendszeres és magától jön, és semmilyen panaszom nincs...

2010. aug. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!