Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor forduljak orvoshoz?

Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az első gyógyszermentes hónap után nem menstruáltam. Már az 54. napon vagyok. Érzek szúrkálódásokat, melleim feszesebek, de nem érzékenyek.Tegnap teszteltem, negatív. 3 napja elkezdtem inni a cickafark teát.
2011. okt. 26. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
én már most elmennék dokihoz, biztos, ami biztos.
2011. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elmennék a helyedben, biztos ami biztos. Az ilyen nőügyekkel én nem merem húzni az időt.
2011. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer abbahagyása után 2hónapig nem jött meg.Azt tanácsolták,hogy ha a 3-ik hónapban sem jön meg,akkor forduljak orvoshoz.Szerintem várj még pár hetet,ha nem jön meg,akkor menj dokihoz.
2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha az 54. napon negatív a teszt, akkor valószínűleg csak összezavarodott a havi ciklusod. De egy orvosi vizsgálat biztos nem árt.
2011. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!