Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy spontán vetélésem.utána egy darabig még pozitív volt a terhességi tesztem,miután negatív lett a teszt(nem teszteltem napi szinten) utána lett pozitív ovulációs teszt.ami napról napra ugye elhalványodott.(okt 13-án volt nagyon erős pozitív utána már halványult) viszont most hétfőn meg kedden barnázásom volt de csak pár csepp, csináltam jóstesztként egy ovus tesztet(terhességit nem találtam itthon) és pozitív lett.

Akkor most lehet ovum van vagy lehet terhessèg lesz? Nem értem már,sőt szerintem csak mégjobban bezavartam most magam.

Segítsèget előre is köszönöm!



2020. okt. 23. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A pecsételés akár beágyazódási vérzés is lehetett....mikorra nem várod?
2020. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vetélés óta nem volt mèg menszeszem,nem tudom mikorra várhatnám
2020. okt. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Jövő héten egy tesztet megér szerintem.

1-es

2020. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is így volt, nem jött meg, 30 napra csináltam egy terhes tesztet és pozitív volt. Szorítok neked
2020. okt. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett végül?

2021. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!