Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít "rágörcsölésnek"?

Mi számít "rágörcsölésnek"?

Figyelt kérdés

Ha naponta gondolok rá,hogy sikerült-e és tudom mikor nem kéne megjönnie az annak számít?

Valamint figyelünk,hogy ovu környékén együtt legyünk.


2020. okt. 23. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Ha már felteszel itt egy ilyen kérdést, az az :)
2020. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sejtettem,hogy lesz ilyen válasz :)


Van akinek úgy összejött,hogy "rágörcsölt"?

2020. okt. 23. 16:42
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem rágörcsölés. Csak figyeled az ovud, hogy jókor legyetek eggyütt. Én is mindig rá szoktam gondolni, hogy na már csak ennyi nap és kiderül...akkor szoktam én rágörcsölni mielőtt megjön. Én mindig tesztelek előtte és persze a pofára esés. Ebben a hónapban minden második álmomban vagy volt egy csecsemőm vagy pozitív tesztek voltak a kezemben...na ez a rágörcsölés 😁😁😁
2020. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is rágörcsöltem amúgy, mert szabtunk egy időintervallumot, hogy ha addig nem jön, elengedjük. (4.baba). Harmadik hónapban sikerült, görcsölés ellenére is. Szerintem nem ezen múlik. 1es válaszoló voltam :)
2020. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

De jó neked😁 mi is szabtunk ehy időt mégpedig a márciust...szerintem én ezért görcsölök rá ennyire. Nekem os a 4. lenne ha összejön.

3-as

2020. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk ez a hónap az utolsó. Után a elengedjük... 1.év8hónap után
2020. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8-9 hónapban engedtem el, már csak azt figyeltem kb mikor kellene megjönnie. De már nem nézegettem a ciklus naptárt meg semmi. 10. Hónapra jött össze.

Nehéz, mert nem nagyon lehet befolyásolni az ilyen gondolatokat :)

2020. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként onnantól hogy valaki többet tesz annál, mint hogy védekezés nélkül dug, az már ragorcsoles szerintem. (En is többet tettem, nem leszólásból írom). Az már nem a laza dolog, ha számolgatsz, meg “muszajbol” is együtt vagy amikor “kell” a ferjeddel stb.
2020. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg ez a "rágörcsölés" nagyon destruktív stigma amit itt sokan előszeretettel használnak, pláne akiknek hamar összejött - de tuti, hogyha ők is sok hónapja próbálkoznának, vágynának rá és látnák hogy mindenkinek megjön, se felhőtlenül élnék meg az időszakot.


Mi első 3 hónapban együtt voltunk, ahogy tetszett, semmi. Utána elkezdtem hőmérőzni (rágörcsölés, kiáltják sokan), hogy kiderüljön, van-e ovum. Hoppá, kiderült, rosszkor voltunk együtt, nem akkor volt ovum, amikor gondoltam, ergo 3 hónap ment a kukába, és ment volna a többi is ha nem állok rá a témára. Aztán, mivel a hőmérőzés csak utólag mutatja az ovut, ovutesztelni is elkezdtem nemrég (tudom, maga vagyok a görcs már, mi? :)).

Mivel tudom a luteálisom hosszát, így tudom, mikor van a nemvárt napja és mikor kell tesztelni. Akkor pedig gondolok a témára bőven, és reménykedek illetve szomorkodok.


Akinek ez rágörcsölés, hát gondolja csak, de Kérdező, miért befolyásolna téged mások véleménye, értékrendje? Ha mások véleménye szerint élnék, nem itt tartanék az életben, a gyerekvállalásban meg sehol nem tartanék, mert rosszkor szexelnénk és azt se tudnám, van-e ovum egyáltalán.


Egyetlen esetet emelnék ki, ha már önrontóvá válik a folyamat: ha depressziós leszel (nem 1-1 napi szomorúságra értem), ha nem tudsz másról beszélni, ha megromlik a házasságod, ha undorodni kezdesz a szextől. Ez az igazi lelki görcs, amit szerintem el kell kerülni, nem az, hogy megfigyeled és megismered a tested, és nem "d-gsz a világba".

Ja és mielőtt kapnám az ívet - bizony, irigylem azokat akiknek összejött, hamar, jó nekik-nektek. Nekem más az utam, ezt elfogadtam, és épp ezért nem is érdekel, más mit gondol arról, hogyan élek és hogyan tervezzük a gyerekvállalást. :)

2020. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jó olvasni...

Igazából sokszor hallani,ha elengeded akkor jönni fog...az érdekelt volna hol a határ ahol amikor már rágörcsölés miatt nem jön a baba és egyáltalán tenyleg így van e...

Befolyásolhatja e a teherbeesést?!

2020. okt. 23. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!