Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít "rágörcsölésnek"?

Mi számít "rágörcsölésnek"?

Figyelt kérdés

Ha naponta gondolok rá,hogy sikerült-e és tudom mikor nem kéne megjönnie az annak számít?

Valamint figyelünk,hogy ovu környékén együtt legyünk.


2020. okt. 23. 16:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz hatalmas adag hosszútávú stressznek kell lennie, hogy ezt gátolja. Azért az “izgulás” nem ez a kategória szerintem. Azon kívül nem egy olyan esetet láttam, ahol a nő az elejétől kezdve “ràgörcsölt”, tesztelt, hőt mért, sírt ha megjött...és mégis sikerült 1-2 hónapon belül.
2020. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20: Persze, van, ahol nincs ok. Én nem mondom azt sem, hogy semmilyen hatással nincs rá a stressz. Elhiszem, hogy a komoly, nagymértékű folyamatos stressz rossz hatással lehet rá. De azt nem szeretem, amikor ebből ilyen általános igazságot csinálnak, “ne gondolj rá, és rögtön sikerül, csak ne görcsölj rá”. Ez akkora közhely, mint ház.
2020. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én mikor elkezdtük, nagyjából sejtettem, hogy mikor van peteérésem, mert éreztem kb. 2-3 napig az ovu fájdalmat. Aztán ahogy közeledett a menstruáció időpontja, izgultam, hogy kb. most kéne, na most fog, kb. hányadik dpo-n vagyok, stb. Ekkor elhatároztam, hogy inkább hőmérőzök, így biztosra tudom, mikor van peteérésem (ami azért is volt fontos, mert nekünk nincs olyan nagy igényünk heti több szexre, meg össze-vissza dolgoztunk, és emiatt igen, időzíteni kellett azért). Így sokkal könnyebb volt, minden reggel láttam, hogy fent van-e még a hőm, és nem izgultam fölöslegesen, hogy na vajon mikor jön meg. De bevallom, hogy ezt részben tudatosságnak, részben rágörcsölésnek tartom, ezzel tisztában vagyok.


Onnantól kezdve, hogy egy pár rászánja magát a gyermekvállalásra, nyilván gondolni fogsz rá, hiszen szeretnéd, hogyha jönne, elképzeled magatokat családként, stb., szerintem ez normális. Van, aki ezt el tudja engedni, és van, aki nem, és sokat gondol rá,- én is az utóbbi voltam.


Nekem a durva az, amikor itt töltögetik fel naponta a negatív teszteket, és karikázgatják a nem létező csíkokat, hogy na ez most pozitív-e a 6. dpo-n.

2020. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!