Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít "rágörcsölésnek"?

Mi számít "rágörcsölésnek"?

Figyelt kérdés

Ha naponta gondolok rá,hogy sikerült-e és tudom mikor nem kéne megjönnie az annak számít?

Valamint figyelünk,hogy ovu környékén együtt legyünk.


2020. okt. 23. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

9 te már alapból ràgörcsöltél. Leírod milyen lazán voltatok együtt amikor “tetszett” az első 3 hónapban, majd kifejtes, hogy nem “jókor” voltatok együtt, mert nem akkor volt ovud, amikor hitted, ergo, nem “jókor” teperted le a kant. És utána közlöd, hogy 3 hónap ment a kukába. Na ez nem így megy annál, aki nem gorcsol rá. Annak nem megy a kukába a 3 hónap mert pont nem is érdekli, hogy épp összejött e vagy nem. És nem tartja számon mikor szexeltek és az vajon jó időpont volt e.

De mondom, nincs ezzel gond, ha valaki ragorcsol, csak az a gaz, ha maga előtt tagadja.

Bizonyos szempontból en is ragorcsoltem, nincs ezzel baj szerintem, ha valaki szeretne valamit nyilván tesz érte. Csak nem szabad egészségtelen mértékbe csúszni meg negatív teszteket pozitívnak vizionálni.

2020. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
38 évesen már nem tudok úgy gondolni rá,hogy jön ha akar...néznem kell az ovut nekem is különben kifutok az időből :(
2020. okt. 23. 19:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel abszolút nincs semmi gond. Csak ne hagyd elhatalmasodni, van itt is olyan kérdező, aki kéthetente full negatív teszteket tesz fel, hogy ő látja, hogy már pozitív.
2020. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Tudom most lehet lepontoznak, de nekem akkor jött össze a baba, amikor ünnepeltük a jogosítványomat és kicsit pezsgőztünk. Az alkohol ellazított, nem arra gondoltam, hogy jajj hátha majd most sikerül stb..Nekem tuti, hogy a stressz miatt sem sikerült korábban.
2020. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak szimplán kitörölték a válaszom. Még jó hogy a való életben nem így megy. Ott nem lehet az őszinteséget kikerülni.
2020. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez az akkor jön ha elengeded, ne görcsölj rá egy hülye közhelyes duma azoktól, akiknek már összejött és utólag magyarázzák bele.
2020. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez jo kérdés.. igazi ragorcsolok, nektek mikor össze? Kérdést is lehetne kiírni, mert errol sose olvasok kommentekben. En is ragorcsoltem 1 ev probalkozas utan, aztan ra 1 evre jott ossze uyg, hogy vegul total elengedtem a temat. Most a masodiknal meg mar azert vagyok ragorcsolve, mert tudom, hogy elsore is 2 evet kellett varni. De en a laza ragorcsolos vagyok, szeirntem meg a normalis hatarokon belul. Ovu teszt es hőmérőzés megy nekem is, de muszaj mert total ossze visszak a ciklusaim,viszont en ovuig nem igazan foglalkozom a temaval. Sőt ovu utn is csak par nappal kezdem el erezni ezt a kis izgalmat vagy minek mondjam.. en csak 1-2 napig vagyok depis ha megjon, de az is inkabb a mensis depi. Ugy vélem, nekem egyelore igy jo. En is ugy gondolom, tag fogalom ez a ragorcsoles.
2020. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Hiába pontoztok le, így van. Ha valakinek egészségügyi problémája van, ami gátolja a teherbeesést, édes mindegy, hogy rágörcsöl-e vagy nem. Márpedig az esetek nagyon nagy részében konkrét oka van, miért nem sikerül.

Maximum a nagymértékű stressz lehet hatással a termékenységre, de az ilyen ritka. Vagy ki hol olvasta, hogy a “rágörcsölés” miatt nem sikerül? A gyakorin? Az ezo tv-n? Igazán érdekelne, tudtok-e errre valami tudományos magyarázatot, ha ennyire hisztek benne.

2020. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam hogy a sok izgulàs egyfajta stresszhormont termel ami gátolja a teherbeesést,úgy veszi a szervezet,hogy anyával most baj van nem jó időszak a gyerekre.
2020. okt. 24. 06:17
 20/23 anonim ***** válasza:

18 nem en pontoztalak le, de! A spektrumon ment anno egy lombikos sorozat. Ott a prof mondta, hogy ő nem

Kezel nem házasokat (nyilván ott nem feltétel, mint itthon, nem emlékszem, Amerika volt-e vagy GB), mert sokszor ha a párok összeházasodnak, a nőkről már leesik egy akkora teher, hogy sikerul spontán is.

Egyébként egész biztos vagyok benne, hogy van erre statisztika, ha nagyon keresnénk. Mint ahogy en is ismerek olyan házaspárt ahol nincs, vagy nem olyan mértékű a probléma, hogy magától ne sikerülne és mégse.

2020. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!