Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krémmel lehet...

Rizsaa kérdése:

Progeszteron krémmel lehet ártani ? Alacsony a progi szintem nemtudom be vállaljam e a krémet ?

Figyelt kérdés

Ártani nem árthat nem ?

Kinek mi a tapasztalat ? Írjatok már legyszives



2020. okt. 24. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mit mond az orvosod??? Hormonokkal saját fejed szerint játszadozni lehet veszélyes, mert a hormonrenszer eléggé finoman beszabályzott valami.
2020. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel, de pont az tartott vissza amit az 1-es ír.

Hallomásból én is úgy tudom hogy "sokaknak segített" a progi krém, de még nem mertem kipróbálni. Gondolkodom hogy előtte elmegyek egy hormontesztre.

2020. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én meg nem próbálnám... elhiszem h sokat olvasni rola, mennyi embetnek segitett.


Én csak és kizárolag orvosi javaslatra használnám

2020. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy ciklusban kipróbáltam, de nem lett baba. Bajt sem okozott, igazából semmi hatása nem volt. 2 ciklussal később Utrogestan mellett viszont már terhes lettem, szóval szerintem a krém nem ér semmit.
2020. okt. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm sokat barnazok mensi előtt minden hónapba
2020. nov. 3. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor az orvosoddal beszélj, ne a saját nem-hozzáértésed alapján próbáld magad kezelni, mert adott esetben többet ártasz, mint amennyit használ!
2020. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!