Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzasgatlo abbahagyasa...

A fogamzasgatlo abbahagyasa utan lehetek pcos-es?

Figyelt kérdés
Mielott elkezdtem szedni mindent rendben talaltak, de azota sok helyen olvasom h sok mindenkinek van, egy baratnomnek is, es rettegek, hogy ha majd abbahagyom a szedest nekem is elojon. Van a ketto kozott barmi osszefugges?

2020. okt. 25. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Összefüggés nincs, viszont bármikor kialakulhat. Hormon gondok egyik napról a másikra lehetnek. Ez sajnos ilyen. Sokaknak pl szülés után lesz bajuk.
2020. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a jellemző, hogy már előtte is az volt valaki, csak a nagyon "okos" nőgyógyászok a bogyóval próbálják kvázi elfedni.

Egyébként nem ettől alakul ki, hanem genetikai hajlam + átlag magyar (=rémes) táplálkozás már kisgyermekkortól.

2020. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz, sajnos ez ilyen.
2020. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is minden bajom lett tőle. Pedig csak 2.5 évig szedtem.

1.5 éves durva hormonzavar lett az eredménye az abbahagyása után.

A szülőcárosomban a nőgyógyász PCOS-t mondott rá.

De a megyeszékhelyen kiderült, hogy szó sincs PCOS-ről. Utána helyrejöttem, teherbe is estem.


De 1.5 év huzavona után.. Nekem ennyit nem ért utólag a tabletta!!

2020. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem eszmelet fajdalmas es eros menstruaciom voltak. Rendszeresnek rendszeres volt de 21napra jott meg mindig, az ovulaciot is ereztem rendesen.

Aztan voltam kivizsgalason de nem lattak semmit, cisztaim se voltak. Es akkor felirt tablettat mert allandoan baba param volt. Azota nekem annyi valtozott h kitolodott 28 napra a mensi es joval kellemesebb az a par nap. Viszont mar lassan gondolkodunk a baban, de nem tudom mire szamitsak. Oszinten, nem csak a pcostol felek hanem azoktol az otromba gorcsoktol amik miatt a sulibol is kimaradtam havonta 1-2 napot.

2020. okt. 25. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit okozhatott endometriózis is.

Ha az orvos nem vizsgált ki rendesen akkor kezdjétek ezzel mielőtt babát terveztek. Utána kell menni.

2020. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

21 napra? Az a legpontosabb ciklus. 21 nap +7-8 nap menstruáció. Mi vele a baj?

Vagy menstruációval együtt volt 21 nap? Mert az meg túl kevés.

2020. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátló abbahagyása után lettem pco-s, vagy is pco-s jellegűek lettek a petefészkeim. Most vagyok hormonvizsgálaton, mert babát szeretnénk, de szerintem nincs peteérésem. Legalább is az eddigi lh tesztek ezt bizonyítják.
2020. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!