Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetett ovum?

Szerintetek lehetett ovum?

Figyelt kérdés
Vettünk egy digitális lazmerőt. Mondjuk elrontottam nem reggel homeroztem. De! Ciklus 20. Napjáig reggeltől estig 35.8 és 36.3 között ingazott. 20.naptol egesznap 36.6 és 36.8 között ingazik a hőm. Tegnap vásárlás után 36.9 volt.
2020. okt. 25. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen, elrontottad. Ebből az égvilágon semmit nem lehet leszűrni. A hőt csak és kizárólag ébredés után kell mérni.
2020. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már pocsékolod az időd csináld ahogy kell....reggel mozgás nélkül. Csak a lázmérőért nyúlsz....ha már kimész a wc-re nő a hő ha mozogsz attól is, ha iszol eszel akkor is, emésztés is változtatja a hőt. Ha ezt nem sikerül akkor ne használd ezt a módszert. Használj lh tesztet.
2020. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak néha mérem a hőm,össze vissza DE ovuláció után mindig magasabb.

Peteérést is tudom mikor van,másnap màr magasabb a hőm és menzeszig így is marad.

2020. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!