Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után újra teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron volt egy méhen kívüli terhességem amit műtöttek de a petevezetékem meghagyták. Letelt a várakozási idő, így már "nem vigyázunk". Viszont rettegek, hogy újra megtörténik. Írnának nekem azok akiknek hasonló esetük volt, és hogy a méhen kívüli utáni terhesség kezdete miben volt más vagy épp miben volt hasonló mint a méhen kívüli.. Pl éreztétek-e a "rossz oldalt", volt-e barnázás stb... Tudom minden eset más de egyszerűen rettegek..

Köszönöm ha szántok a válaszra pár percet..



2020. okt. 28. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Március közepén volt laparom méhen kívüli miatt. De nekem ki is vették a petevezetéket mert nagyon roncsolódott. Április végen újra pozit teszteltem. Szerencsére semmi baj nem lett, jó helyen van. Nekem nem volt semmi barnázás vagy fájdalom így ilyenről nem tudok nyilatkozni.
2020. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Most vagyok 31 hetes. ☺️
2020. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnálom ami történt, de nagyon kicsi az esélye annak, hogy újra méhen kívüli legyen. Csak erre gondolj. Legyél pozitív. Én sajnos koraszülés után/miatt vesztettem el a babámat és én is rettegtem, amikor újra terhes lettem. Nagyon féltem, hogy újra meg fog történni de mindenki bíztatott, hogy nem lesz baj. Nem is lett. Most leszek 38 hetes terhes! Bízz magadban! Sok szerencsét
2020. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek akik eddig írtatok! ❤️

Tudjátok pont az a bajom, hogy mivel megtartották a vezetőt így abban egyszer már elakadt, ráadásul nyilván jót sem tett neki hisz megsérült valamennyire, így meg még nagyobb az esély... 😥

2020. okt. 28. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a dokim azt mondta hogy egymás után nem lesz 2 méhen kívüli. Félve mentem az első vizsgálatra hogy vajon megint az lesz. Bár nem tudom mennyire igaz, nyílván nyugtatni akart ő is.
2020. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajna a doki mondta kerek perec, hogy igen.. Az első méhen kívülire kB 1% esély van, míg megtartott petevezető esetén az ismétlődés 15-20%... Próbálom azt mantrázni hogy arra, hogy jó helyen lesz a baba, 80-85% van viszont🤞🏻
2020. okt. 28. 20:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj erre, ne stresszelj rá. Meglátod minden rendben lesz. Hidd el tudom milyen érzés, végig jártam ezt én is. Én azt adtam fel hogy egy petevezetővel sikerülni fog, mert lecsökkent az esély így.
2020. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont így vagyok most. Lassan 2 éve volt méhen kívülim. Ki kellett venni a jobb oldali petevezetéket, már belső vérzésem volt. Megjött a menzeszem akkor. Most 1 hete teszteltem pozitívat, mert a mensi helyett csak barna folyásom volt. Doki javaslatára szedek rutascorbint, E vitamint, D vitamint és magnéziumot. Szinte már csak reggel van halvány barna minimális folyásom. 25-én megyek dokihoz, de rettegek, bár próbálom vígasztalni magam, hogy most a menzesz kimaradt és szépen erősödnek a tesztjeim. Akkor talán sötét barna folyásom volt úgy emlékszem, most teljesen más. Minden jót Neked! (Ui.: majdnem 2 évig vártunk a babóra, kipróbáltam sok vitamint, nekem a Trimeszter 1 jódos változata 1 hónap után eredményt hozott.)

2020. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen! ❤️

A tiéd annyiban más eset, hogy neked kivették a rossz vezetőt, míg nekem nem, pedig nekem is már volt bőven vér a hasüregemben..

Ezért az én aggodalmam, mert simán elakadhat ugyanott.. Nem tudom miért nem alap, hogy kiveszik... 😪

2020. nov. 10. 09:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Köszönöm szépen a bíztatást! <3 igen.. azt mondta a doki, hogy annyira roncsolódott már, hogy nem tudta megmenteni, amit én sem bánok így utólag.... Ma este kiderül... ma megyek nőgyógyászhoz. Remélem lát valamit. Ma vagyok pont 5 hetes.

2020. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!