Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után újra teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron volt egy méhen kívüli terhességem amit műtöttek de a petevezetékem meghagyták. Letelt a várakozási idő, így már "nem vigyázunk". Viszont rettegek, hogy újra megtörténik. Írnának nekem azok akiknek hasonló esetük volt, és hogy a méhen kívüli utáni terhesség kezdete miben volt más vagy épp miben volt hasonló mint a méhen kívüli.. Pl éreztétek-e a "rossz oldalt", volt-e barnázás stb... Tudom minden eset más de egyszerűen rettegek..

Köszönöm ha szántok a válaszra pár percet..



2020. okt. 28. 18:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

No, mi volt a dokinál?

2020. nov. 12. 21:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap előtt bementem a nőgyógyászhoz... rettegtem... határozottan a bal lábamba ugyan olyan fájdalom sugárzott, mint az előző méhenkívülinél. A doki megnyugtatott, láttam a felritkulást, a kis bogyót a méhben. Mondta a doki, h ha van, az méhen belül van, ez 100%! :)

Ami aggaszt, hogy még mindig világos barna folyásom van, kaptam Utrogestant, 2 napja szedem, tegnap szinte semmi sem volt, ma újra. Sok fekvést javasolt a doki, mától itthon vagyok 1 hétig biztosan. Várok, reménykedek...Köszönöm a kérdésed!

2020. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!