Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai még, hogy a teszt...

Korai még, hogy a teszt negativat mutat?

Figyelt kérdés
Nekem a menstruációm mindig nagyon pontos. Sosem késik egy napot sem. Viszont a párommal nem védekeztünk 8-án. 24-én kellett volna megjönni, viszont már 5 napja késik. Azt érzem, hogy csak baba lehet a dologban. Viszont teszteltem tegnap reggel és negativ volt a teszt. Lehetséges, hogy még nincs elég HCG hormon a pisiben?

2020. okt. 28. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően azt mondanám, hogy szinte kizárt, de persze amíg nem jön meg, van remény. A lehető legextrémebb (és nagyon valószínűtlen) eset az, hogy a spermiumok 5 napig élnek (ez tényleg extrém, általában max. 2-3 napot mondanak), vagyis ebben az esetben akár 13-án is lehetett a peteérésed, akkor viszont ma jársz a 15. dpo-n. Mindenesetre tegnap már a legtöbb teszt megbízhatóan kimutatta volna (persze egyedi eset lehet az alacsony hCG), ha baba van a dologban. Illetve még az a szintén hihetetlenül ritka eset foroghat fenn, hogy a vizeletedben egyáltalán nem váltódik ki a hCG hormon, ekkor viszont csak vérvizsgálatból derül ki biztosan. De ilyen tényleg nagyon ritkán fordul elő.
2020. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaaa... és még a nemvárt előtt 3 nappal is voltunk együtt.
2020. okt. 29. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
hát, ha késői volt a peteérésed, akkor amúgy is késett volna a menzeszed, de ebben az esetben lehetséges, hogy sikerült. Ez esetben együttlét után legalább 2 hetet érdemes várni a teszteléssel.
2020. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy most mi történik. 🤷🏻‍♀️ hogy most a 8-án sikerült vagy 21-én. De biztos vagyok benne, hogy csak terhesség lehet.
2020. okt. 29. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mindegy, hogy mi vagy a tesztek mit mondanak, te már eldöntötted, hogy terhes vagy. 🙈
2020. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha 8-án sikerült volna, akkor már erős pozitív lenne a teszt, ha 21-én, akkor pedig nem erezhetsz meg semmit, a veredben sincs még hcg.


Valószínűleg később ovulaltal es nem a megszokott idoben és csak kesik.

2020. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%

Sziaa,

Nekem most van a második terhességem, amikor 5 napot késett már csináltam egy tesztet délután és negatív lett. 9 nap után csináltam meg egyet és az már pozitív lett. Pedig az elsőnél már a nem várt előtt 3 nappal pozitívat mutatott, úgyhogy lehet még remény nálad is :)

2020. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez mitől lehet?
2020. okt. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!