Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció helyett barnázok,...

Menstruáció helyett barnázok, egy kis vérfolt volt, de azóta semmi. Két hete hányingerrel ébredekés mostanába egész nap émelygős vagyok, de hányni nem tudok. Negatívat teszteltem, Korai volt még a teszt? Mi lehet ez? Lehet csak egy megfázás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt még, nekem a menzesz elmaradása után 2 nappal mutatta először, addig nega volt. Tesztelj 3 nap múlva, ha az is negatív, menj el nőgyógyászhoz, és kérdezd meg, nincsen-e valami cisztád?
2008. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam mensi helyett,egy hét múlva vettem egy tesztet ami pozitiv lett.27 hetesek vagyunk azóta.Próbáld újra a tesztet,ha negativ menj orvoshoz mert akkor valóban lehetséges,hogy gyulladás lehet a hátérben.
2008. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!