Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Télleg létezik olyan, hogy a...

Télleg létezik olyan, hogy a Kismama nem veszi észre terhes az első 5-10.-Hét ig? Mivel mondták megjöt a menszesz is párnap késéssel de semmi más jele nem volt.

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nekem mindig össze-vissza jött meg, így soha nem is vártam.

Mikor teherbe estem épp nagyon zavaros volt minden, csak szükségem volt esemémy utánira és elég rég jött meg, úgyhogy gondoltam csinálok egy tesztet, kb 7. hétnél tarthattam, 9 hetesen jutottam el orvoshoz. Tünetem később sem volt

2020. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Sőgornőm 5 hónapos volt mikor kiderült. Ő azt hitte ha szoptat nincs menzesze nem lehet terhes.. Nimcs kereken 1 év a 2 gyerek között.
2020. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Te egy kisebbségi apuka vagy, aki nem hiszi el, hogy az övé a gyerek ugye?


Egyébként igen, TÉNYLEG

2020. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Télleg.
2020. nov. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Persze, van iylen. Leginkabb akkor fordul elő, amikor a férfi nem akar gyereket. Olyankor valahogy nem veszi eszre időben a nő. Egyébként pedig nagyon ritka.
2020. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!