Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátommal, és a petting mellett egy kicsit betette a hüvelyembe a péniszét, de csak nagyon kicsit a hegyét, mert én még szűz vagyok. Fogalmam sincs, hogy juthatott egyáltalán eszébe, hogy ezt csinálja, persze azonnal megijedtem és rászóltam, hogy vegye ki, így összességében pár másodpercig volt csak bent, de mégis rettegek, hogy esetleg teherbe eshetek az előváladéktól. Pont 1 hét múlva kell majd megjönnie, mindig 25.napra szokott. Ha végig gondolom, akkor nem hiszem, hogy nagy esély van rá, de talán meg tudna nyugtatni, hogyha mások is bővebben kifejtenék a véleményüket.

2020. nov. 1. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szűzhártya megvan még, akkor nem tette be :)
2020. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hisztynka ***** válasza:
88%

Ha betette, hiába csak nagxon kicsit, és hiába csak a hegyét, már nem vagy szűz.

Egyébként igen, lehetsz terhes az előváladéktól is.

2020. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az mindegy, hogy nevezhetem e magam szűznek vagy sem. A szűzhártyám ép, de a kettő ugye nem függ össze. 1-2 centi volt csak bent, de ígyis aggódok azért.
2020. nov. 1. 18:47
 4/16 A kérdező kommentje:
Amint írtam soha nem engedtem volna, hogy egyáltalán kicsit is betegye védekezés nélkül, nem nevezném magam felelőtlen embernek. Pont ezért érzem magam szarul most.
2020. nov. 1. 18:51
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Szerintem olvass kicsit utána, nem lehetsz túl tájékozott a témában, ennyitől nem fogsz teherbe esni. A szűzhártya a hüvely bemeneténél van, tehát ha beraktam, akkor már nem vagy szűz.
2020. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
20 vagyok. 3-4 centiméternyire van a hüvelybemenettől, és mint mondtam csak 1-2 centi volt bent, nem is éreztem kellemetlennek, hogy berakta, pedig az ujjazás fájt. Ha józan ésszel végig gondolom, akkor én is rájövök, hogy nem nagy az esélye a terhességnek, de most mégis eléggé meg vagyok rémülve.
2020. nov. 1. 19:03
 7/16 A kérdező kommentje:
Valóban rosszul fogalmaztam meg, már nem vagyok szűz, csak teljesen össze voltam zavarodva mikor a kérdést írtam ki.
2020. nov. 1. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a partnered olyat csinál, amibe te nem egyeztél bele, az megbocsáthatatlan.

Mondd ezt el neki és keress olyan fiút, aki tisztel ÉS VIGYÁZ RÁD!

2020. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ne haragudjatok amiatt, hogy mindenféle baromságot hordtam össze, mind a kérdésben, mind itt a válaszokban, a feszültség váltotta ki. Mostmár kicsit megnyugodtam, és remélem tényleg nem lesz semmi baj belőle.
2020. nov. 1. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

“Soha nem engedtem volna”

Ja, csak úgy észrevétlenül becsusszant, nem?

2020. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!