Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátommal, és a petting mellett egy kicsit betette a hüvelyembe a péniszét, de csak nagyon kicsit a hegyét, mert én még szűz vagyok. Fogalmam sincs, hogy juthatott egyáltalán eszébe, hogy ezt csinálja, persze azonnal megijedtem és rászóltam, hogy vegye ki, így összességében pár másodpercig volt csak bent, de mégis rettegek, hogy esetleg teherbe eshetek az előváladéktól. Pont 1 hét múlva kell majd megjönnie, mindig 25.napra szokott. Ha végig gondolom, akkor nem hiszem, hogy nagy esély van rá, de talán meg tudna nyugtatni, hogyha mások is bővebben kifejtenék a véleményüket.

2020. nov. 1. 18:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
NEM kérdezte meg, hogy akarom e egyáltalán. Nyilván nem vagyok hülye.
2020. nov. 1. 20:49
 12/16 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem szerettem volna vele semmit a pettingen kívül, szó sem volt róla, hogy konkrét aktus fog történni, ellenben arról volt, hogy NEM szeretném. Szerinte abból nem lehet baj, hogy ennyire beteszi védekezés nélkül, mert állítása szerint neki nincs előváladéka. Na persze.
2020. nov. 1. 20:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen emberrel együtt lenni. Nem tisztel és nem vigyáz. Ebből most nem lesz semmi. De ha legközelebb nem 2cm lesz hanem betolja, akkor már nem biztos, hogy szerencséd lesz. Arról nem beszélve, amit a rossz párválasztással magadnak okozol. Gondolkodj! Sokat!
2020. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. nov. 2. 00:43
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet ilyen görcsösen élni ilyen fiatalon?
2020. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes de tájékozodj kicsit jobban ezt a tahót meg hagyd el ha jót akarsz magadnak. Most jött ez legközelebb meg azt fogja mondani hogy azert tolta be tovig mert igy gyorsan tul esel rajta meg elso alkalommal am se lehetsz terhes?? A frászt nem.. Nem tudja tiszteletben tartani a döntésed egy igen fontos kérdésben, idióta..
2020. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!