Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan nem várjuk, hogy a...

Hányan nem várjuk, hogy a hónapban megjöjjön?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/254 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Mindenki ezt mondja. De egyszerűen képtelen vagyok elengedni.

Az elsőnél is ezt mondták mégis sikerült "elengedés nélkül" is :)

2020. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/254 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem héten lesz uvom, onnan még 2hét.

Szeptemberben 6 hetesen elment az első. Elsőre sikerült de nem maradt velünk. Azóta próbálkozunk, az októberi mensim viszont nagyon össze vissza volt. Mindenkinek szurkolok :)

A.

2020. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/254 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Igen, kis korkulonbseget szeretnénk. Max ket evet. Es mivel az első baba 1 eb volt mire osszejott, aztan 9.heten elvetéltem. Azután 4 honappal estem teherbe a most 11 hónapos szivarvanybabankkal.

2020. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/254 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz csak ovum 1-2 napon belül, drukkolok mindenkinek. 🤞🏻

L. Voltam

2020. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/254 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

9. Hétben elhalt magzat ami a 12. Héten derült ki.😔

Van egy sejtesem, hogy ez a hónap sem sikerült és meg fog jönni...

2020. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/254 Barbie03 ***** válasza:
Sziasztok :) én 16-ára nem várom,de a hónapban ovu tesztezek és nem egyértelmű :( lehet elmarad a peteérésem most :( majd meglátjuk!
2020. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/254 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok. Napokban ovuláció. Aztán meglátjuk. Na most először nem parázok ezen. Ha lesz,lesz, ha nem, akkor majd 🙂

Ovulációs tesztet se csinálok. Meg tesztelni se fogok többet előre, csak ha elmarad a vérzés.

Hónapokig izgultam ezen. Most befejeztem. Költözés előtt állunk. Nem is érek rá hála Istennek ezen matekozni.

Mindenkinek sok sikert!! 🙂

2020. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/254 A kérdező kommentje:

10 jó neked, hogy eltudod engedni, én folyton ezen kattogok.

Pénteken volt + oviteszt kb most volt erős + meg mikor összejött a fiam. Nagyon kiváncsi vagyok, megszakítás után eléggé érzékeny volt a hasam, de nem bírtam kivárni még egy menzest. A fiam a vetélés után elsőre összejött, lehet ezért is várom, hogy most mi a helyzet.

2020. nov. 4. 13:38
 19/254 anonim ***** válasza:

Én megértem azt is, aki tesztel. Én is csináltam. Paráztam is. Volt halvány pozitív tesztem két ciklus végén is... Aztán megjött.

De! Van 2 egészséges gyerekem is.


És most tényleg nem agyalok ezen. Örülök is, hogy így le tudtam tenni ezt a gondolatot. Eddig nekem se ment ám.


10-es voltam.

2020. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/254 Barbie03 ***** válasza:
Na nekem ma a délutáni ovu teszt full pozitív, amit nem is értek, a 17. Ciklusnapon vagyok. Valószínű eddig a kalkuláció alapján figyeltem, az meg 2 nappal ezelőtt jósolta. Ugyh meglatjuk mi lesz :) 16 os voltam
2020. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!