Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején mi okozza a...

Terhesség elején mi okozza a vérzést?

Figyelt kérdés

Menstruáció után vagyok 5 héttel. Több pozitív tesztet is csináltam. Ma reggel elkezdtem vérezni,élenkpiros vérrel.

Rohanok be az orvoshoz.

Mi okozhatja?

Járt már valaki így?



2020. nov. 4. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de valószínűleg éppen elvetélsz 😔
2020. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy hete késik, sajnos lehet spontán vetélés is. De lehet valami hematóma, ami csak vérzést okoz, de nem okoz vetélést, lehet, hogy rossz helyen tapad a pici, ilyenkor vagy megmarad vagy nem, de sokat kell pihenni, és lehet, hogy méhen kívüli :(


Sajnos a vérzés a legtöbbször rossz jel, nagyon szorítok, hogy még is jól végződjön. Bízni kell, hogy a jobb verzió a ludas!

2020. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen az elénk piros vér sajnos rosszat jelent . Drukkolok , hogy minden rendben legyen . Írd majd meg mi volt a dokinál
2020. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ráadásul görcsölök is. :'(

Megírom majd,hogy mit mondott az orvos.

2020. nov. 4. 09:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Basszus, remélem nem lesz gond, sok sikert :(
2020. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akar haladni a sor. :(
2020. nov. 4. 09:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem hívtak be sürgősséggel?? Vérző terheseket be szokták!

Addig is, próbálj megnyugodni, iggaz, ritkán, de azért van az úgy, hogy random vérzik az ember. A húgom első terhességével nem viccelek, 6-szor rohant be zokogva a kórházba spontán vérzéssel, nem tudták kideríteni, mi az istentől vérzik neki. Tökéletesen egészséges fia született időre. Azóta se tudja senki, mi történt, a második terhességével egyszer sem volt semmi probléma.

2020. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem,előre veszik a pocakos kismamákat terhes gondozásra.

Voltam mosdóban is,és rendes menstruációs vérzés. Azóta is várok türelemmel.

2020. nov. 4. 10:25
 9/17 A kérdező kommentje:

4,5 mm a nyálkahártya.

Nincs graviditásra utaló jel jelenleg. A doki vetélésre gyanakszik,de nincsenek benne darabok. Kaptam beutalót béta hcg vérvizsgálatra.

2020. nov. 4. 10:58
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Drága kérdező, nagyon szorítok neked, hogy a lehető legjobban alakuljon minden🙏🏼

1-es

2020. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!