Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Rendszertelen...

Lehetek terhes? Rendszertelen menstruációm miatt proverat szedek 5 napja. Ezalatt párommal megszakításos módon voltunk együtt. Lehetek terhes? Úgy olvastam a provera megvonasos vérzést idéz elő. Tehát peteérés sincs?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Megszakitással alapból nagyon kevéd az esélye.
2020. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítás pearl indexe 35. Tehát így 100 nőből 35 esik teherbe egy év alatt. Csak hogy a tényeknél maradjunk, hogy mi az, hogy "kevés az esélye".


A provera pedig nem fogamzásgátló, így nem számít védekezésnek.

2020. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A terhességi tesztet befolyásolja a gyógyszer?
2020. júl. 5. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. HCG-t mutat ki, az pedig terhesség és egy ritka ciszta esetében van csak a szervezetben. Szóval jó eséllyel ha pozitív, terhes vagy.
2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól hogy megszkitasos még ugyanúgy fent all a veszéje mivel az elovaladek ami is lehet vagy van elo spermium de nem értem ha nem akarsz még terhes lenni miért nem használhatók óvszert már nem azért nem akarok vele szólni de sokkal egyszerűbb lenne .
2020. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztet!!
2020. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!