Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október negyedikén történt...

Október negyedikén történt aktus. November 4 én elkészített negatív tesztben mennyire bízhatok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit több infó.október 4 én megszakításos módszerrel voltunk együtt. Sajnos belementem igaz életemben először de elég tanulópénz is volt. A mensimnek okt.17-én kellett volna megjönni. Akkor is teszteltem azaz okt.18-án negatívat aztán okt.26-án és okt.30 án aztán most legutóbb nov.4 én negatívat. (Kettő clear blue digitális ) (kettő xepil mártogatós csík)

2020. nov. 5. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valami hormon gond esetleg ciszta

Mit mondott a doki?

2020. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocsánat hogy nem jelentkeztem. Lényegében az orvoshoz el sem jutottam mert hétfő délelőtt mentem volna addigra viszont rendesen megjött( a rendes alatt értem azt hogy úgy tűnik bepótolja az egy hónap kimaradást, nem kímél). Persze elfogok menni dokihoz csak akkor már kivárom hogy ezt a hetet letudjam és majd utána járok a dolgoknak hogy hormonálisan nincs e valami probléma.
2020. nov. 10. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!