Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruácio után pár nappal...

Menstruácio után pár nappal lehetséges teherbe esni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ehhez pontosabb információk kellenek.


1. Hány naposak a ciklusaid?

2. Hány napig tart a menzeszed?

3. Hány nappal utána?


De alapvetően igen, teherbe lehet esni.

2020. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez sokmindentől függ. Ha veszel egy rövid ciklust, hosszabb menstruációt, nyugodtan lehet peteérés akár rögtön utána is, pár nappal utána pláne, es a spermiumok is elélnek pár napot bent. Hosszabb ciklus esetén kisebb az esély.
2020. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl 24 napos ciklusnál 10. napon lehet ovu, tehát 5. naptól van esély teherbe esni, ha superheroe a spermium. De lehet akár 16 napos a luteális szakasz, akkor pedig 3. naptól is van esély. Szóval ez leginkább a rövidebb ciklusú nőkre vonatkozik. A mensi napjainak száma nem számít, mert úgyis ciklusnap a lényeg, ha meg valaki szeret szexelni vérzés mellett, hát egészségére :D
2020. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltak már ilyen csodák 🙂
2020. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt átlag 28 napos ciklusaim voltak.

Menzesz utáni 1-2. napon sikerült.

2020. nov. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így sikerült. Pár éve már így "vedekeztünk", hogy a menstruáció után még pár napig mehetett a dolog szabadon, utána megszakítással. Eddig ment is. Szabályos, 28 napos ciklusaim voltak, a peteérést mindig megéreztem, ezért nem is aggódtam. Viszont mikor terhes lettem, előbb lett peteérésem. A spermiumok pedig jópár napig még életképesek. Így most lesz egy kislányunk, amit egyáltalán nem bánunk 😃
2020. nov. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3:

". A mensi napjainak száma nem számít"


Már hogyne számítana?

Azt írta, mensi után pár nappal. Mondjuk 24 napos ciklusnál a peteérés a 10. napon. A spermiumok 3-5 napig életképesek odabent, tehát az 5-7. naptól teherbe lehet esni, értelemszerűen minél közelebb van, annál nagyobb az esély. Nem tudni, mit értett pár nap alatt, de nem mindegy, hogy ezt a 3. naptól számolja, vagy az ötödiktől!

2020. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi kicsit furin fogalmaztam, az ő kérdésében úgymond számít, mert nem azt írta hanyadik ciklusnapon.

Viszont mensije van akinek 3 napig van akinek 8 napig van. Csak általánosságban értettem, hogy nem egészen pontos mensihez viszonyítani.

2020. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom így fogant. Elmúlt mensi után 2 nappal voltam együtt az apjával. Utána már nem. Az az 1 esélye volt így állíthatom részemről, hogy megeshet. :)
2020. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!