Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi késésnél lehet hinni a...

Ennyi késésnél lehet hinni a tesztnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a 3. napja, hogy késik.

Csináltam tesztet tegnap és ma, de hómező mindkettő.

A teszt olyan volt, mint otthon a predictor early, csak itt nálunk más a neve. Október 20.-a a feltételezett együttlét napja, ami szerintem jó lehetett.

Így 100%-ban hihetek a teszteknek, ha a ciklusaim átlag 28-29 naposak? Köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 6. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Tulajdonképpen ha csak 20-a az esélyes arra, hogy akkor estél teherbe körülbelül, akkor valószínűleg a teszt már mutatná.
2020. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még két napot várnék azért... mivel kell hozzá ovu, feltételezni kell, hogy mondjuk a lehetséges maximumot kibírták a spermiumok és csúszott az ovu tehát 5 nappal később volt ovu. Ovu után 14 nappal már biztosat mutat a teszt , tehát mondjuk együttlét után 19 nappal lesz igazán biztos amit mutat a teszt. De ugye ez a maximum. Bár igen kicsi az esély erre, tehát mondhatni biztosra veheted, de ha nem jönne meg két nap múlva lőjj el még egy tesztet és az már 100%
2020. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A negatív teszt soha se biztos. Lehet pár nap múlva már pozitív csak most még nincs elég hcg.


Ha pozitív az viszont a legritkább esetben valotlan.

2020. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez a 10. hónapunk, hogy próbálkozunk, és az utolsó két ciklusban, már teljesen elengedtem ezt az egészet.

8 hónapig lh teszteltem, volt, hogy hőmérőztem, volt két clostys hónap, kipróbáltam minden praktikát, teát, vitamint. Aztán elegem lett belőle. Utáltam, hogy ez teszi ki a mindennapjaim, a gondolataim.

Így előzö ciklusban sem, meg most sem csináltam semmit, csak beírtam, hogy mettől-meddig tartott a menzesz.

Most csak írtam volna, mert ugye késik.

Fertilityfriendet használok és az ugye a sok havi beírt adatból kiszámolja az ovu napját. Arra hagyatkoztam, az volt 20.-a. Mert általában mindig jól számolt, mindig akkor jött meg, mikorra írta.

Mindenestre én sem gondolom, hogy baba van a dologban, azt azért már mutatná a teszt. Jobban aggódok, hogy esetleg valami bajom van. Lehet ciszta. De sajnos eddig még nem tudtam időpontot foglalni dokihoz, mert sose veszi fel a recepciós a telefont 😕

2020. nov. 6. 09:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2020. nov. 6. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Egy jó tanács... szex után fordulj a hasadra. Nekem ez segített 7 hónap után. Első ilyen hónapban terhes lettem. IR, pcos mellett. Először nem akartam elhinni, de gondlltam egy próbát megér. Igen csak meglepődtem a pozi tesztnél. Sok sikert kedves kérdező 🤞🥰
2020. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tippet utolsó! 🙂 Majd alkalmazom legközelebb!

Kaptam mára egy idöpontot a dokihoz. Igaz, hogy csak telefonos és csak házi orvos, de talàn beutal a nögyógyászhoz! (Itt így müködik 🙄)

2020. nov. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!