Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csalhat a megérzésem? Tanácsta...

Csalhat a megérzésem? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Október 24-én volt egy szép kis esténk a férjemmel. Múlthét hétvége óta furán érzem magam, és van egy olyan megérzésem hogy valaki lakik odabent.


Az az igazság, hogy sosem figyelem a ciklusaimat, folyamatosan változó, és csak aznap görcsölök miután megjött.


Ha jól tippelek legutoljára október 10-e körül jött meg.


A héten elég érdekes amolyan terhességi tüneteket produkálok, de szerda óta 10-es érzékenységű tesztekkel (prediktor, facelle) reggelente negatív eredményt kapok.


Tanácstalan vagyok, nyilván azt mondjak hogy amíg nem jön meg addig van esély de mivel csak azon az egy napon voltunk együtt védekezés nélkül (igaz előtte “könnyített” magán nem tudom mennyit számít) és eléggé olyan tüneteket produkálok nem kellene a tesztnek vmit kimutatnia? Meddig van ilyenkor esély hogy sikerült a baba?

Tudom, hogy hülye vagyok és igazából második terhességem lenne, de az ikerterhesség volt és 6 éve lassan így nem tudom eldönteni mi történik velem :(

Ha bárkinek van tapasztalta, észrevétele hálásan megköszönöm ha megosztja velem 🙏🏻



2020. nov. 6. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat a leírás alapján ki tudhatja? 10-en volt meg arra 14 nappal volt egy szép kis estétek a ciklusod nem rendszeres de van pár negatív teszted. 🤷🏼‍♀️ Ez alapján inkább igen mint nem, de egy hét múlva sokkal okosabb leszel.
2020. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár terhes vagy akár nem, úgysem a teszttől leszel az (vagy se). Szóval várhatsz még vagy 4 napot, aztán ismételd meg. És érdemes lenne vezetni azért a menzeszed - ha lóg bárhol egy naptár a lakásban vagy a telódban, amibe irogatsz tennivalókat, csak oda pöttyinthetsz egy jelet és kész.
2020. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én naivként azt gondoltam, hogy ha ilyen tüneteim vannak ( alhasi enyhe görcs, sav, hányinger érzet stb) akkor már pozitív tesztnek is kellene lennie :)
2020. nov. 6. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelentenek a tünetek, mert ezek mind lehetnek pms-től, fronttol, stressztől stb.
2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva szerintem mutatja az, ha valóban baba van a pocakban. 🙂
2020. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne vezetni a ciklusodat naptárban szerintem.
2020. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg tüneteid akkortól lehetnek mikor már a hcg szintje elég magas a szervezetedben, viszont akkor már az érzékeny tesztnek is kellene mutatnia
2020. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én is így gondolom. A mai tesztem is negatív, sztem nincs baba...
2020. nov. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!