Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap (augusztus-9 én)...

Kicsitita01 kérdése:

Tegnap (augusztus-9 én) együtt voltam a párommal és nem védekeztünk (belém élvezett) előtte lévő nap ugyan nem ment el belém, de miután elment visszatette, és folytattuk. Utolsó menstruációm július 25-én kezdődött. Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után érdemes tesztet csinálni?
2010. aug. 9. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem szintén 25.-én jött meg és a ciklus.hu szerint 11.én lesz peteérésem.Mivel nagyon szeretnénk még 1 babát így szombat óta már neki kezdtünk a dolognak mert mostanában eléggé esélyes a dolog. Szóval bőven van esélye a terhességnek! Hónap végén érdemes tesztelni.

2010. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélye.Vegyél tesztet,ha nem bírod ki,az pár napos terhességet is kimutat.Ha nem vagy türelmetlen akkor meg várd meg hogy megjön-e a hónapban.Örülnél neki amúgy?
2010. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt még most is 9-e van, másrészt ha nem akartok gyereket, akkor ne élvezzen beléd, ha meg akartok, akkor meg ne vegye ki. Másrészt nagy esélyed van, mert eléggé közelítesz a "középidőhöz".
2010. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy olyan 2 hét múlva érdemes tesztelni.
2010. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,elnézést félreírtam 8-át szerettem volna írni,nem 9-et.Beszélgettünk már a gyerekről,mindketten szeretjük a gyerköcöket,és fiatal szülők szeretnénk lenni,de még nem olyan rég óta vagyunk együtt!
2010. aug. 10. 00:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után kezdenek jelentkezni a terhesség tünetei,és mik az első jelek,nagy általában?
2010. aug. 10. 00:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem mind2 terhességemnél annyi volt az össz tünet,hogy elkezdtek feszülni duzzadni a melleim,annyira nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki hiszen mensi előtt pár nappal voltam,de aztán persze nem jött a vérzés :) Egyébként se hányingerem se ilyen egyéb tüneteim nem voltak (szerencsére)

2010. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hányinger meg ilyesmi, de már bőven azután, hogy pozitív lett a teszt. Úgyhogy nekem a késés volt az első jel.
2010. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!