Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április 20-án voltam...

Ha április 20-án voltam együtt a párommal, és akkori aktustól lettem terhes, május 10-én még rendes menstruációm volt, akkor most hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagy semmi! :)

a terhességed 11. hetében jársz, ha ápr. 20-án lettél terhes.

2011. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi, lennéket akartam írni... van egy abnormális szintű terhességi parám... elvileg nem lehetnék terhes, merthogy az aktus óta kétszer menstruáltam, és (így számolva a 9. héten) első vizeletből negatívat teszteltem... csak egy órával később mintha láttam volna második vonalat (bár más senki nem lát semmit, és én is csak ha sokáig nézem, és biztos sem vagyok benne) csak valami pszichés okból ez a legnagyobb félelmem mostanság, és sehogy sem bírok megnyugodni.. de köszi a választ :)
2011. júl. 5. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem vagy terhes!:)
2011. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! Nyugi! Amit láttál száradási csík. Én szinte minden teszten látom, nem érdekes. Ami fontos, az a színes, rózsaszín csík. Ha babás lennél a 9. héten nem kellett volna szugerálnod a tesztet! Nem vagy terhes!
2011. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!