Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit éreztetek miután...

Ti mit éreztetek miután bevetétek az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap a biztonság kedvéért bevettem egy Escapellet,tudom milyen veszélyekkel jár,de nagyon féltem hogy esetleg az előváladéktól teherbeeshetek.(6 órával az aktus után vettem be)Ma feszült a mellem meg fáradtnak éreztem magam.Aki vett be annak mikorra jött meg a vérzés amit ír a tájékoztató?Illetve milyen tüneteitek voltak,ha voltak?

2018. jún. 11. 19:41
 1/8 anonim válasza:
33%
Jot ereztem. Jott az egbol egy isteni feny ami felvitte a spermat az egig husss...nincs sperma nincs gyerek tesa ez a lenyeg
2018. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, 3 hét múlva viszont pánikot amikor pozitív lett a teszt 😅
2018. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semmit. 1 hét múlva pár napot barnáztam, utána lett egy hosszú ciklusom, na akkor volt mellfeszülés is pedig sosincs, de rendesen megjött már. Nálunk óvszer szakadt ki, pedig máskor nem fordult elő.
2018. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Hányingerem volt.


Én bevallom nem védekezzünk akkor sehogy, ezért vettem be.

2018. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit, megnyugodtam. A doki mondta, hogy fellèphet hányinger, pláne, mert kánikula is volt, de semmi panaszom nem lett. Időben megjött a mensim.
2018. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is bevettem,most itt totyog mellettem.
2018. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval gondolom akkor biztos ha majd tesztelek pár hét múlva,köszi mindenkinek,nyugodtabb nem lettem,de tudom hogy az en hibam.
2018. jún. 11. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
én nagyon rosszul vagyok tőle. Pár napja vettem be (4-5) és semmi bajom nem volt. Most meg barna folyás, és olyan szédülés hogy szörnyű. Zsibbad a karom, elfelé ájulok :(
2019. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!