Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés utani műszeres befejez...

Vetélés utani műszeres befejezés esetén azonnali teherbeesés? Azt mondta az orvos, hogy lehet próbálkozni, de ahány orvos annyi vélemény.Többi lent...

Figyelt kérdés
Olyan tapasztalata érdekelne aki gyakorlatilag nem várta meg az első menstruációt. Terhesség lefolyása, esetleges problémák, terhességi idő számítás, stb...
2020. nov. 11. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Jelen! ☺️
2020. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Igaz nekem nem volt műszeres befejezés, de egyből teherbe estem utána, nem terveztük, de jönni szeretett volna. 🙏

Minden a legnagyobb rendben volt végig és most is minden rendben vele.

2020. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nektek hogy számolták a terhességi időt? Ha nincs menstruáció, mihez tudnak viszonyítani?
2020. nov. 11. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Vetélés első napja, hiszen akkor véreztem utoljára. Én pontosan tudtam, hogy mikor fogant, de ugyebár nem azt nézik.
2020. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belőtte nagyjábol a doki a 12. hetet és ott a genetikán volt egyértelmű. Onnantól számol nekem a doki. Most vagyok 34 hetes. Első votlam.
2020. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műszeres befejezésem volt. Egyből próbálkoztunk, de sajnos nem jött össze, szedtem a vitaminokat, nem dolgoztam, nyugis voltam.ez lesz a 3. Újra próbálkozásunk. Sok sikert nektek!
2020. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek is! 😘😊
2020. nov. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!