Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt covidos, vagy covidon...

Van itt covidos, vagy covidon átesett kismama? Nagyon félek... tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem találom most, de valaki tett már fel ilyen kérdést. Magam is átestem rajta, 8 napig se íz se szag, enyhe köhögés (semmi ijesztő) ,kutya fáradtsát( még a terhességhez viszonyítva is) meg 3 napig jelzés értékű fejfájás. Én is sokat olvastam utána, a legritkább esetben jut be a babuhoz. Extrém esetben koraszülést okozhat, de ezek ilyen ezerből 1. (Nyilván elég az,ha te vagy az 1 de mégis csekély esély)

Asszem a korábbi kérdésnél is csak 1 kismama írta, hogy láza volt)

2020. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem lázam nem volt és nagyon korai a várandósság. :( szeretném, ha egészséges lenne és megmaradna. Nagyon régóta várunk rá. ❤️
2020. nov. 15. 08:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Te már átestél rajta és úgy néz ki minden oké nálad. Én 10 napja semmit se érzek (íz, illat) és már sajnos bakteriálisan felül is fertőződött. Nagyon gyenge vagyok és kétségbeesett.
2020. nov. 15. 08:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. 1-es vagyok, de nekem 7-8 nap után vissza jött a szaglás stb. Semmi extra baci.

Hány hetes terhesség?

2020. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még csak közel 5 hetes... :( Ezért is félek. Ilyenkor a mindent vagy semmit elv.
2020. nov. 15. 08:41
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Jaaa, akkor nemrèg teszteltél csak . Igen mindent vagy semmit de akkor még szedhetsz antibiotikumot is nem? Mármint ilyenkor még nem jut be a babu szervezetébe . Tudom vírus ellen nem hat de felülfertőződésre Igen. Mert az már pangò baktérium nem vírus. Szedtèl valamit?
2020. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam antibiotikumot is. Ha nem leszek jobban hétfőn kiváltom. Remélem a vírus se jut el... 😳
2020. nov. 15. 08:55
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Kizárt szerintem, még rendesen be sem ágyazòdott, nincs összeköttetés a testeddel. Minden oké lesz.
2020. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! 🙏
2020. nov. 15. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Facen van több csopi keress rá ott több kismami átesett rajta senkinek nem lett baja. Jobbulást.
2020. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!