Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Október 28 án jött meg a menzeszem ( 5 napig szokott meglenni) az utolsò 2 nap nagyon gyengén volt ( ha betétet nem tettem volna akkor se lett volna véres a bugyim nagyon). November 3 án sexeltünk telibe.


Mennyi az esélye hogy az maradtam?


2020. nov. 15. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem túl sok.
2020. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltél? Igen

Védekeztél? Nem

Lehetsz terhes? Igen lehetsz!


Bár az esélye nem sok, de simán lehetsz.

Ha nem akarsz gyereket, miért nem lehet tenni ellene?!

2020. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az esélye meg van rá. Pontosan nem tudom mennyi.


Lehet butának nézni, mi régen úgy tudtuk/azt mondták, hogy közvetlen menzesz utáni 2 napban nem lehet teherbe esni. Hát mi elhittük, logikusnak is tűnt. Nem tudom hány hónapon keresztül csináltuk így, de egyszer becsúszott a baba. Másodjára is valahogy úgy estem teherbe, igaz, ott már tervezett volt.


A helyedben megfigyelném, megismerném a testem (ciklusom) több hónapon keresztül, mert ez jól jöhet a későbbiekben.

DE! Fogamzásgátló (gumi, gyógyszer, spirál, hormonmentes dolgok stb.) nélkül csak akkor szexelj, de tényleg csak akkor, ha nem gond, hogyha "becsúszik" vagy mindegy mikor érkezik a baba.

2020. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!