Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mitől van?...

Szerintetek ez mitől van? Kèrlek segítsetej

Figyelt kérdés
Október 19.èn vetettem le a spirálom. Október 25.èn meg is jött a menstruációm. 19 naponta szokott megjönni legalább is amèg a spirál fent volt így volt. Pènteken kellett volna elvileg neki megjönni,de semmi már csináltam csomó tesztet külömbözőket de mind negatív lett sajnos :( Nagyon szeretnènk egy második babát is. Lètezik hogy hamar vègeztem el a tesztet ès azèrt mutat negatívat?

2020. nov. 15. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
19 napos ciklus nagyon rövid teherbeeséshez. Lehet, hogy most áll vissza a normális hossz és ez nem késés.
2020. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs rendben a 19 napos ciklus. Keress fel egy dokit
2020. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy 19 nap +a menstruáció napjai? Mert akkor már jónak mondható a ciklusod.


Hormonos spirál volt, vagy hormonmentes?

Mert ha hormonos volt, akkor felborulhat a ciklusod most, hogy megvontad a hormont.

2020. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mensis napok is a ciklushoz tartoznak. 24 napos ciklusnál rövidebbel pláne 19-el, ha tényleg annyi nem lehet teherbe esni. Lehet kell pár hónap mire beáll a ciklusod, egy hormonsort is lehetne nézetni biztos ami tuti. Kitartás és sok sikert!
2020. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!