Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Kisbabat szeretnek...

Mit tegyek? Kisbabat szeretnek! Voltam mar terhes de el veszitetem 6 honaposon mert baj volt a babaval mar 2 eve hogy el veszitetem de most megint szeretnek de nem jon osze voltam mar dokinal is azt monta semi gond kerlek segitseteg mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni nekem úgy tűnik hogy még nem engedtetek el a babát. Sajnalom hogy ez tortent veletek :( amig nem tudjatok feldolgozni az esetet addig ez blokkolhatja a próbálkozást. Kérhettek szakemberi segítséget is hogy gyorsabban sikerüljön feldolgozni a történteket.
2015. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Amíg nem tudod feldolgozni az előző baba elvesztését, addig nem leszel képes újra teherbe esni. Ahogy első írja, lehet, hogy szakember segítségére lesz szükséged, de soha semmilyen körülmények között ne add fel!!!
2015. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előszöris, nem említetted hogy mióta próbálkoztok, ill. milyen vizsgálatokat végeztek rajtad és a párodon! is. Hormonkép, spermiogram, HSG, stb?


Engem mondjuk kiborítana ha minden vizsgálat nélkül azzal próbálnának lerázni, hogy nem engedtem el még a másik babát, meg hogy fiatal vagyok, próbálkozzak néhány évig, meg hogy ne stresszeljek rá.

2015. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

2. Vagyok.



Paraszt vagyok? Igazad van,bocsánat! Legközelebb leírom,hogy görcsösen küzdjön a gyerekért,járjon dilidokihoz,meg tanácsadásokra,próbálkozzon vagyonokért a beültetéssel,aztán sok év és pasi után koppannyon.

2015. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En mar bele nyugotam hogy el veszitetem az elso kis babamat lehet hogy a ferjemnel van valami nem tudom de soha nem adom fel :-) de azert koszonom mindenkinek
2015. márc. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!