Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezredik ilyen, de lehetek terhes?

Ezredik ilyen, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Valojaban kozelebb volt ez a dolog a pettinghez, csak neha neha rakta be, viszont az elelvezes pillanataban nagyon nekem volt nyomodva. Nem volt bennem, viszont lehet hogy a makkja az en bejratomnak nyomodott, es nem tudom, igy mennyi eselye van hogy bejuthatott egy-ket spermium? Tudom hogy levegon veguk hamar, de azt is hogy eleg eletkepesek, szoval lehetseges hogy bejutott par a huvelyembe es teherbeestem? Nem vagyok annyira termekeny tipus, ezerszer csinaltuk baratommal ovazer nelkul, nem lett belole baj, de most egyreszt pont a legtermekenyebb napomon tortent ez, masreszt azota ilyen furcsa ahasi nyomast(leheletnyi fajdalmat) erzekeltem, es hallottam hogy ez a beagyazodasnak is lehet a tunete. Nagyon felek hogyha esetleg terhes vagyok, valamiert lecsuszok az abortuszrol vagy valami, mert elegge fenyegetve a all a dolog. A 120 oras tabletta meg mukodhetne, de ez szombaton volt, szoval tanacstalan vagyok. Felek nagyon, egyetemistakent nem akarok meg gyereket vallalni :(

2020. nov. 16. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A beágyazódást nem érezheted ennyi idő után. Az nem azonnal történik.

2. Inkább az ovulációt érzed, vagy simán rástresszelsz.


3. Lehetsz terhes nyilván, minimális az esély, de nem te lennél az első. Hiába írod le, nem voltunk ott az aktusnál, hogy pontosan mi hova került meg hogyan történt.

2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom... azt hiszem inkabb valami megnyugtatast keresek, vagy egy tiszta instrukciot hogy azonna menjek terhesambulanciara...

A rastresszeles biztosan megvan, amugy is az idegeim vegen vagyok mar egy ideje...

2020. nov. 16. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én nem a helyedben nem stresszelnék, amíg el nem jön a menstruacio időpontja, hiszen egy nagyon minimális esélyéről beszélünk ami nem 0 de konvergál hozzá.

Aggódni akkor kell ha nem jön meg, akkor is tesztelni, mert meg 1000 dologtól lehet.

2020. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Most minden kamu és vetítés nélkül... beléd élvezett vagy sem!?

Ha igen, akkor lehetsz terhes. Ha nem élvezett beléd akkor nem. Ilyen egyszerű.

Nem kell a kamu a "az éppen csak berakta a végét" meg a "kiszakadt a gumi" kezdetű mesékről.

Benned volt vagy sem???!

Ha benned volt de nem élvezett beléd akkor is lehetsz terhes de az esélye elég kevés. De van....

2020. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatnálak, de hogy. Védekezés nélkül semmi se biztos, főleg nem ovuláció idején.
2020. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Annyira azért mégsem vagy ideges, hogy ne védekezés nélkül szexelj. De igazad van, a dühös szex a legjobb.
2020. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg, bár ezt egyetemista korodban már rég tudnod kellene, ha betette kicsit is, akkor máris nullánál nagyobb az esély a terhességre. De, pl, minél méllyebbre teszi annál nagyobb az esély, hiszen az előváladékot nem látjátok nem érzitek. Én egyébként ennyi miatt nem is gondolnék terhességre, pláne, ha be se tette. Totál fölöslgesen stresszelsz. A nyomás érzet a hasadban pedig az ovuláció ovu előtt alatt és után lehet érezni minden fére fura tünetet eleinte a növekvő tüsző feszít majd a tüszőrepedés után az ottmaradt folyadék, amit egészen mensiig érezhetsz, nem kell ezeket mindig érezni, sőt sokan csak szülés után lesznek érzékenyek rá. Most épp érzed, ez természetes dolog. Amit ennyi idősen illene tudni, hogy ovu után kb 8-9 nappal fejeződhet be a beágyazódás leghamarabb, és legkésőbb mensi napjára ér véget. Tehát 1-2 nappal ovu után még lópikula sincs, nem hogy terhesség. Azért egy egyetemista lány/nő már kéne ennyit tudjon, ne is haragudj. Ha már azzal tisztában vagy, hogy épp ovulálsz, akkor tessék jobban vigyázni!!! Legalább olyankor..


Lényeg a lényegben, szinte kizárt, hogy teherbe ess ennyitől, ne aggódj túl, mert így hosszú napok várnak rád. Ha pedig ennyire izgulós, stresszelős vagy, védekezzetek és ennyi. akkor nem kell aggódni.

2020. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt mindenkinek, aki megertette hogy nem fejmosasra, hanem segitsegre van szuksegem! Ment a kezecske!
2020. nov. 16. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Pedig fejmosás is kellene neked,az idióta pasidnak és a drága szüleidnek is,hogy ennyire vagy felvilágosítva. Ha annyi agyad van,hogy a f.szon jár az eszed,akkor vegyél gumit és HÚZD RÁ mielőtt belédrakja..

Valóban jobb minden "szex" vagy mit csináltok után idegeskedni, hormont zabálni..

De az abortusz is jó móka! Leírom részletesen is,ha kell,bár nekem sajnos missed ab volt,mert szerettem volna..de az eljárás ugyanaz,csak belőled egy élő embriót kaparnak majd ki. Hajrá!

2020. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!