Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ennyitől terhes?

Lehetek ennyitől terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal a ciklusom 12.napján voltunk együtt, óvszer nélkül(igen,nagy hülyeség volt), kb. 10 percig, de utána se ment el. Előváladék nem nagyon volt és azt mondta hogy fürdött aznap, szóval nemhiszem hogy volt sperma abban a kevés előváladékban. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Valaki járt már így?



Normális válaszokra vagyok csak kíváncsi.



2020. nov. 16. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
5O-50%, vagy igen vagy nem. Majd kiderül.
2020. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexualitás, fogamzásgátlás kategóriába tedd fel legközelebb, jeleztem.


Nem sok az esélye, hogy volt benne spermium, és fel is jutott eléggé, de én halálra aggódnám magam, mert ha mégis, akkor valószínűleg hamarosan termékeny időszakban vagy és a kettő együtt nem jelent sok jót...

Ha biztosra akartok menni, akkor inkább írass esemény utáni tablettát.

2020. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fürdésnek mi köze van ehhez?

Kicsi az esély, de nem kizárt.

2020. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Esemény utánit csak akkor írass fel magadnak, ha tényleg terhes vagy. Feleslegesen nehogy ilyen erős hormonokkal bombázd a tested. Vagy kivárod az eredményt (amíg megjön vagy nem jön).
2020. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

"Esemény utánit csak akkor írass fel magadnak, ha tényleg terhes vagy. "


Az esemény utánit a szex után 72 órán belül kell használni a terhesség megelözésére.

Ha valaki terhes - amit legkorábban a szex után 14 nappal tud meg -, akkor már semmi értelme feliratni, mert úgysem hat, túl késö!

2020. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es: az olyat írsz, hoyg az esemény utánit akkor vegye be, ha már terhes, akkor ne csodálkozz, ha lepontoznak! Ugyanis ez az a tanács, ami garantáltan nem ér semmit, mert ha valaki terhes, annak már nem használ.

Másrészt az esemény utánitól senki nem vérzik el, ha nálad ilyen gond volt, akkor az vagy ne ettöl volt, vagy nem megfelelöen használtad. (Vagy tényleg terhesként vetted be, ami enyhén szólva is hibás megoldás!)

2020. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es esemény utánin rajta van mikor lehet bevenni; 3 napon belül lehetőleg. A kérdező pedig; hogy jön ide a fürdés? Nyilván védekezés nélkül lehetsz terhes, még ha nem is ment el. Előváladék feljuthat a méhszájig. Csináltass tesztet ha nem vagy biztos magadban
2020. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!