Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát három hete voltam a barátommal együtt, a menstruációm sosem volt jó mivel egy évben maximum háromszor jön meg, és a családtagjaimnak sem könnyű teherbe esni pontosan ebből az okból. Na már most amikor barátommal lefeküdtünk védekeztünk óvszerrel, de a barátom pénisze hozzáért a gumi külső részéhez ezért ha volt előváladék az belém kerülhetett. Ez már három hete hogy történt azóta a menstruációm nem jött meg, de ez az én esetemben ugye nem nagy jel mert alapból ritkán menstruálok. Viszont hasi fájdalmaim vannak, nem görcsölök csak néha fáj, bár ez lehet az idegtől is mivel csak három hete idegeskedem. A hőmérsékletem egy hete állandóan 37.-3-4-5°c, azonban nincs felpuffadva a hasam és a mellem sem fáj. Lehetek terhes? ( tesztet eddig nem csináltam, de a napokban fog megjönni amit rendeltem és majd akkor fogok) mennyi rá az esély hogy terhes vagyok?

2020. nov. 16. 20:38
 1/6 anonim válasza:

Ezt így elég nehéz megmondani

Véleményem és tapasztalataim alapján elég csekély

2020. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az vagy.viszont a menstruàciod össze vissza van esetleg kéne egy hormonvizsgàlat..
2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy az.
2020. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!
2020. nov. 17. 10:42
 5/6 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél.
2020. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát!
2020. nov. 20. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!