Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hagyjam abba a fogamzásg...

Mikor hagyjam abba a fogamzásgátló szedését ha esküvő után szeretnék csak teherbe esni?

Figyelt kérdés
Jövő májusban lesz az esküvőnk, februárig van most gyógyszerem. Szerintetek kiváltsak még 3 havit utána?
2020. nov. 18. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a tabletta után min.egy ciklust érdemes megvárni mielőtt próbálkozni kezdhet vlki.
2020. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En mar nem valtanam ki, ahogy az elso is irja, 1-2 ciklust inkabb varnek en is, bar nekem anno a doki erre csak legyintett, hogy ezek olyan kis hormontartalmuak, hogy felesleges...De azert na, csak alljon vissza a termeszetes rend. Aztan lehet rogton ossze is jon es mar eskuvokor baba lesz. Ha ez neked nem okozna gondot akkor felesleges mar kivaltani..
2020. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyógyszer után 1 év kellett h visszaálljon a normál ciklusom. Addig össze vissza jött, v nem is jött, v csak hetekig barnáztam. Azt mondjuk nem tudom h volt e peteérésem. Sztem már ne váltsd ki, legfeljebb addig védekeztek máshogy.
2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy év volt mire minden vissza állt. Szerintem használjatok óvszert addig, ha most nem váltod ki akkor adsz egy kis időt a szervezetednek összeszedni magát.
2020. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bő félév volt mire nagyjából rendeződött. Az első két hónap pocsék volt. Hajhullas, +3 kiló, rengeteg pattanás, hetekig barnázás, erős hasszúrka, hasfajas. Félév után lett jobb a helyzet.
2020. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak személyes tapasztalatot tudok írni, de én áldom az eszem, hogy úgy döntöttem végül várok a nászút utánig az abbahagyással... Nálam míg a gyógyszer mellett semmi problémám nem volt, utána kijött egy rakás pattanás, alapból csúnya lett az addig makulátlan tiszta bőröm, ciklus össze-vissza, barnázás két mensi között, puffadás stb. Meg is őrültem volna, ha mindez már az esküvőn is fennállt volna 😅
2020. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még egy "érv" sokaknál több hónap, akár év mire beáll rendesen a mensi, míg a bogyó mellett akár egy évre előre ki tudtam mindig számolni mikorra kell megjönnie, így sem az esküvőn sem a nászúton nem volt meg.
2020. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én lehet addig nem várok, akkor befejezem inkább februárban, aztán csak rendeződnek az esküvőig ezek :)
2020. nov. 18. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónappal az esküvő előtt hagytam abba a gyógyszert, de utána még 1 hónapig máshogy védekeztünk és a nászéjszakától kezdve próbálkoztunk. Rá 3 hétre meg is fogant a baba. :)
2020. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De szuper, köszi:)
2020. nov. 21. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!