Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal eddig óvszerrel...

Párommal eddig óvszerrel védekeztünk, az kiszakadt. Bevettem egy sürgősségi fogamzásgátlót, rá 1 héttel megjött. És menzesz első napján vettem be az első fogamzásgátló tablettát. 6 nap helyett 3 napig véreztem, ez miért van? lehetek terhes?

Figyelt kérdés
és az miért van, hogy egy idő után ugyan jó a szex, de utánna fáj a behatolás illetve csíp :S aggódom a fogamzásgátló miatt.. 28 naponta szokott megjönni. most a menzesz után 28 nappal jön meg normálisan?
2008. nov. 29. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az esemény utáni tabletta kicsit összekeverte a hormonháztartásod. Szerintem terhes nem lehetsz.
2008. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem vagy terhes. Azért ilyen rövid, mert ez a rengeteg hormon teljesen összezavarta a szervezetedet. Az orvos nem normális, hogy sürgősségi után engedte rögtön elkezdeni a fogamzásgátlót. Ha az első napon kezdted szedni, akkor 21 napig szeded, majd hét nap szünet. A szünet valamelyik (ált. 3-4.) napján fog megjönni. Akár elmúlik addigra a menzesz, akár nem, a 8. napon kezded szedni a következő levelet. De ez mind benne van a tájékoztatóban.


Ha csíp és fáj az aktus, akkor lehet valamilyen fertőzésed. Alapos lehetett az orvos, akinél jártál...

2008. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem, hogy terhes lennél. Valóban arról lehet szó, hogy a sürgősségi fogamzásgátló megzavarta a hormonháztartásod. Ha jól értettem most áttértetek az óvszerról fogamzásgátló tablettáról. Ha igen, akkor teljesen normális, hogy rövidebb lett a menszeszed.

Miért fáj a behatolás egy idő után? Lehet, hogy nem vagy elég nedves, vagy valami fertőzésed van.

2008. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha rendes fog.gátlót szedsz, akkor az is összekavarja a hormonháztartásod. Lehet így egyszerre sok volt neki a kettő.
2008. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok: óvszerről fogamzásgátló tablettára (ezt akartam írni, és hiába olvastam át,nem vettem észre)
2008. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :$ megnyugodtam.

szerintem is valami fertőzés lehet .. tényleg sok volt nekem a sürgősségi meg a fogamzásgátló így egyszerre.. nem tudok vele már mit csinálni :D köszi :)

2008. nov. 29. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Máskor kérdezd meg a nőgyógyászt... amúgy nem. Kivéve ha a 2. Jézussal cvagy várandós.
2008. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!